Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Kamila Kolanowska 01.06.2011

Zygmunt Chajzer

Wrócił do radia po trzech latach nieobecności - zachęcony wizją realizacji swoich najbardziej szalonych pomysłów.
Zygmunt Chajzer, prezenter radiowy i telewizyjny.Zygmunt Chajzer, prezenter radiowy i telewizyjny.

Znakomity prezenter radiowy i telewizyjny. Obecnie znany z tego, że bezlitośnie za pomocą wykrywacza kłamstw prowadzi Show "Moment prawdy" w Polsacie. Ale bez obaw, Zygmunt w Radiu jest łagodny jak baranek. Prowadził najpopularniejsze telewizyjne teleturnieje, m.in.: "Idź na całość", "Grasz czy nie grasz", "Chwila prawdy", "Ananasy z mojej klasy" oraz "Gwiezdny Cyrk". Wszystkie gromadziły miliony widzów bijąc rekordy oglądalności.

Brał udział w "Gwiazdy tańczą na lodzie" oraz "Tańcu z Gwiazdami". W Polskim Radiu pracował jako dziennikarz "Lata z Radiem", "Czterech pór roku" i "Sygnałów Dnia". Prowadził w TVP "Wiadomości" oraz setki imprez plenerowych.

Ma żonę Dorotę, finalistkę wyborów Miss "Lata z Radiem", gra w siatkówkę. I to jak!

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express