Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Krzysztof Żukowski 01.06.2012

Bogdan Sawicki

Białostoczanin z urodzenia, warszawiak z wyboru. Pogodny - bo w pogodzie robi. Częściej słoneczny niż pochmurny.
Bogdan SawickiBogdan Sawickifot. Andrzej Szozda, polskieradio.pl

Wyładowania? Oprócz atmosferycznych - na długich spacerach z psem Edwardem, na rowerze lub daleko od kraju odkrywając nowe lądy. Chmurzy się wyłącznie wtedy, gdy jest głodny. Nikt nie wierzy, że nie jest na ciągłej diecie, bo nie wskazują na to ilości słodyczy, które pochłania. Prognozy długoterminowe wskazują, że zrobi wszystko, żeby tegoroczne "Lato z Radiem" było najwspanialsze, ciepłe, radosne i pogodne. Minimalnie leniwy, maksymalnie wesoły... jak z temperaturą. Ciśnienie na mikrofon umiarkowane... ale nie powie, że nie lubi! Głos donośny - w razie potrzeby każdą mżawkę i kapuśniaczek uciszy i przekrzyczy. Śpioch, ale na Lato z Radiem się nie spóźni!

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express