Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Anita Karwacka 27.09.2011

28 września - Środa w Czterech Porach Roku

Zapraszamy...
Karolina Rożej i Zygmunt Chajzer, prowadzącyKarolina Rożej i Zygmunt Chajzer, prowadzącyWojciech Kusiński

Jak walczyć z łysieniem?

Jak pomagać osobom, które borykają się z tym problemem? Na te pytania odpowie Kinga Estera Jach lekarz - trycholog, zajmujący się analizą skóry głowy i wdrażaniem odpowiedniego leczenia.

A jak zatrzymać smaki lata?

O jesiennych przetworach takich jak gruszki w occie, konfitury z róży czy orzechy w miodzie opowie Małgorzata Świgoń z czasopisma „Przyjaciółka”.

Będzie także o serwisach gwarancyjnych…

Czy oddawanie do naprawy sprzętu do nie autoryzowanego serwisu jest równoznaczne z utratą gwarancji czy nie? A jak sprawdzić czy wymienione w sprzęcie części są oryginalne? O tym, opowie przedstawiciel Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Zapraszają

Karolina Rożej i Zygmunt Chajzer

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express