Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Aneta Hołówek 27.07.2011

"Lato z Radiem" gościło w Krynicy Morskiej (wideo)

W sobotę 9 lipca bawiliśmy się na koncercie Lata z Radiem w Krynicy Morskiej. Zagrali m.in. Stachursky, Papa D. i Kombii.
Lato z RadiemLato z Radiem

Plenerowe koncerty najbardziej znanej letniej audycji Polskiego Radia cieszą się zawsze ogromną popularnością. Tak było i tym razem. W koncercie uwzięli udział między innymi Stachursky, Paweł Stasiak z zespołem Papa D. oraz Kombi.

Oprócz estradowych atrakcji można było zagrać w fantastyczne koło fortuny wygrywając gadżety, oraz spróbować dań serwowanych przez Roberta Sowę. Na zakończenie imprezy organizatorzy przygotowali pokaz sztucznych ogni.

Krynica
Krynica Morska

Malownicza miejscowość położna na Mierzei Wiślanej, otoczona z jednej strony wodami Morza Bałtyckiego, z drugiej - Zalewu Wiślanego.

Krynica Morska jest jednym z najmniejszych pod względem liczby ludności miast w Polsce. Stałych mieszkańców liczy ok. 1300, ale latem przeżywa prawdziwe oblężenie turystów spragnionych kąpieli zarówno słonecznych, jak też morskich.

Największą atrakcją miasta jest bezpieczna plaża, na której można znaleźć bursztyny. Krynica Morska to także wspaniała przyroda. Teren gminy pokryty jest w 90 proc. lasami. Zamieszkują je liczne zwierzęta: dziki, sarny, lisy, bobry, a zbiorniki wodne są miejscem żerowania licznych ptaków.

Kolejną atrakcją miasta jest, odbudowana w 1951 roku, latarnia morska, z której roztacza się bajeczny widok na całą Mierzeję Wiślaną. Piękno krajobrazu można również podziwiać z najwyższej wydmy w Krynicy Morskiej - z "Wielbłądziego Garbu" (48 m n.p.m.).

Miasto posiada również port jachtowy oraz molo z portem pasażerskim, z którego można popłynąć statkiem m.in.: do Fromborka, Elbląga i Tolkmicka. Ponadto Żegluga Gdańska oferuje rejsy po Zalewie Wiślanym. Przy porcie jachtowym działa "Jacht Klub Krynica Morska", który co roku organizuje międzynarodowe i krajowe regaty żeglarskie. W 2009 roku w Krynicy Morskiej odbył się III Międzynarodowy Zlot Żeglarski.

Tegorocznej edycji "Lata z Radiem" patronuje hasło: "zdrowie". Tak więc na każdej imprezie będziecie mieli okazję obejrzeć specjalny pokaz kulinarny oraz skosztować pysznego, zdrowego jedzenia przygotowanego przez mistrza kulinarnego Roberta Sowę.

Najciekawsze koncerty będą transmitowane w Programie 1 Polskiego Radia w wakacyjne soboty i niedziele.

Zapraszamy także do słuchania audycji "Lata z Radiem" - na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 12.00 przez całe wakacje, aż do 3 września.

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express