Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Marlena Borawska 04.08.2011

Lato z Radiem gościło w Stegnie! (wideo)

Stachursky, Zakopower i grupa The Medley wystąpili na plenerowym koncercie "Lata z Radiem" w Stegnie. Imprezę poprowadzili Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.
Jacek ma świetny zespół znakomitych muzyków. Dają czadu.Jacek ma świetny zespół znakomitych muzyków. Dają czadu.Marzena Leśkieiwcz

Imprezę w Stegnie rozpoczął o godzinie 16.00 sygnał "Polki Dziadek", a zaraz potem w specjalnym programie dla dzieci wystąpiło Centrum Uśmiechu. Robert Sowa z ekipą najlepszych w Polsce kucharzy przygotował pokaz kulinarny oraz pyszne, zdrowe jedzenie dla publiczności. Wystąpili m.in. Zakopower oraz grupa The Medley. Gwiazdą wieczoru okazał się Stachursky, który zaprezentował swoje największe przeboje.

Redakcja "Lata z Radiem" tradycyjnie przygotowała wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i w ramach trasy koncertowej. We wszystkie soboty aż do 3 września Polskie Radio odwiedzi 12 miast, w których zagra koncerty "Lata z Radiem". Ruchomym studiem Polskiego Radia zaopiekuje się Sława Bieńczycka, a każdy słuchacz będzie mógł poznać jej pracę od kulis. Sława wytłumaczy zasady działania nowoczesnego studia, pokaże, jak działa komputerowy montaż nagrań, i nauczy, jak zostać reporterem "Lata z Radiem". Każdy będzie mógł zrobić własne nagrania, pozdrowić znajomych lub przeprowadzić miniwywiad. Wszystko będzie rejestrowane, a na zakończenie goście studia otrzymają pamiątkową płytę z własnym nagraniem.

Sława

Ciekawe atrakcje przygotowali także nasi partnerzy.Ministerstwo Zdrowia zaprasza wszystkich do skorzystania z nieodpłatnych porad lekarskich oraz darmowych badań mammograficznych. Chętni będą mogli oddać krew w specjalnym krwiobusie, który towarzyszy ekipie "Lata z Radiem" na całej trasie.

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury, propagować będzie w zabawny sposób zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Z kolei Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi będzie promować program "Poznaj Dobrą Żywność" oraz rozpowszechniać wiedzę na temat strategii rozwoju obszarów wiejskich. Każdy z odwiedzających spróbuje polskich specjałów i weźmie udział w "smacznych konkursach".

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express