Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Andrzej Gralewski 05.08.2011

Koncert Zbigniewa Wodeckiego w Krynicy Zdroju (wideo)

Swój siódmy koncert Lato z Radiem zagrało w Krynicy Zdroju. Wystąpili między innymi: Blue Cafe oraz Zbigniew Wodecki.
Blue CafeBlue Cafe


Była wyśmienita zabawa przy znakomitej muzyce. A ponadto: gotowanie, konkursy, miłe niespodzianki dla dzieci i dla dorosłych.

Najpierw zagrało Centrum Uśmiechu - dla najmłodszych. Po sukcesach produkcji "Na straganie Pana Brzechwy" i "Lokomotywy Pana Tuwima" czas na owocowe szaleństwo, czyli FRUKTAKI. The Beatlman, utalentowani muzycy przenieśli nas w czasy młodości słynnej czwórki z Liverpoolu. Blue Cafe - grupy założonej w 1998 roku przez kompozytora i skrzypka Pawła Ruraka-Sokala - reklamować nie trzeba. Serwuje przeboje i odbiera kolejne nagrody. Gościem specjalnym był Zbigniew Wodecki - piosenkarz, kompozytor, skrzypek, trębacz, aranżer i telewizyjny prezenter. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku pięciu lat. Dziś zna go kilka pokoleń Polaków.

Koncert poprowadzili Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

Krynica-Zdrój,
Krynica-Zdrój, pijalnia główna wód

KRYNICA ZDRÓJ to jeden z najbardziej znanych kurortów, zasługujący na miano "perły polskich uzdrowisk". Położona jest w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m n.p.m. w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów.

Uzdrowiskową sławę zawdzięcza znakomitym wodom leczniczym: Zdrój Główny, Słotwinka, Jan, Józef, Mieczysław, Tadeusz oraz Zuber. Usytuowane tu doskonale wyposażone liczne ośrodki sanatoryjne mogą z powodzeniem konkurować z najbardziej renomowanymi placówkami zabiegowo-leczniczymi w kraju i za granicą.

Jednak Krynica-Zdrój to nie tylko uzdrowisko, ale prężnie rozwijające się centrum sportowe (głównie sporty zimowe), turystyczne, rekreacyjne, kongresowe i kulturalne. Corocznie w uzdrowisku organizuje się wiele imprez o zasięgu krajowym i międzynarodowym, seminaria polityczne i naukowe, międzynarodowe spotkania ludzi kultury, sztuki, biznesu i polityki, plenery artystyczne oraz występy zespołów.

W sierpniu za sprawą Europejskiego Festiwalu im. Jana Kiepury Krynica-Zdrój staje się stolicą opery i operetki, a we wrześniu wielkim wydarzeniem politycznym jest odbywające się tu Forum Ekonomiczne, które ściąga do miasta wielu polityków z kraju i zagranicy.

Z Krynicą nierozerwalnie związana jest postać Epifana Drowniaka, zwanego Nikiforem Krynickim. Jego prace, a także pamiątki po wybitnym malarzu prymitywiście, prezentuje Muzeum Sztuki Nieprofesjonalnej im. Nikifora - Galeria Sztuki Romanówka.

Niepowtarzalna atmosfera, leczniczy klimat, piękno krajobrazu i stale rozbudowywana i unowocześniana infrastruktura okołoturystyczna (w tym najdłuższa w Polsce kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką) przyciąga liczne rzesze turystów.

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express