Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Andrzej Gralewski 23.08.2011

"Lato z Radiem" i mistrzostwa w Gotowaniu na byle czym w Mielnie (wideo)

Na żelazku, grzałce do herbaty, lokówce albo prostownicy do włosów. W Mielnie gotowano na wszystkim. Zobacz to na filmie
Gotowanie na byle czymGotowanie na byle czym


Po raz kolejny "Polka Dziadek" będzie rozbrzmiewało 13 sierpnia w Mielnie. Gotowanie na byle czym to jedyna taka impreza w naszej części świata! Na oczach publiczności zmierzyli się szefowie kuchni najlepszych hoteli i pensjonatów gminy Mielno.

Kuchnia Roberta Sowy, koncert gwiazd oraz kolorowe miasteczko oferujące zabawę dla każdego, to niektóre z atrakcji tej największej w Polsce radiowej trasy koncertowej.
Gwiazdami wieczoru byli zespół Chemia, Zakopower i Stachursky.

Koncert poprowadzili Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

Mielno to jedna z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości nadmorskich w Polsce.

Gmina MIELNO jest przyjazna osobom niepełnosprawnym – wzdłuż plaży znajduje się szeroka promenada, z której bezpieczne zjazdy umożliwiają dostęp do morza osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich, a nie jest to często spotykane na polskim wybrzeżu.

Mielno
Mielno - Meduza Garden

Świetne położenie geograficzne daje wiele możliwości uprawiania różnych form wypoczynku: kitesurfingu, żeglarstwa czy wędkowania. Można też skorzystać z tras rowerowych lub wyruszyć w rejs po jednym z największych jezior w Polsce – Jamnie.

Rybacy zapraszają na połów ryb prawdziwym rybackim kutrem. W wypadku gorszej pogody atrakcją mogą być kąpiele na krytych basenach, gra w tenisa czy romantyczny wieczór w jednej z licznych kafejek i smażalni ryb.

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express