Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Marlena Borawska 08.09.2011

Konin: żegnamy lato! Ostatni koncert "Lata z Radiem" (wideo)

Redakcja "Lata z Radiem" tradycyjnie przygotowała wiele atrakcji zarówno na antenie Jedynki, jak i w ramach tegorocznej trasy koncertowej.
Muniek Staszczyk podczas koncertu T.Love na Gali moje.polskieradio.plMuniek Staszczyk podczas koncertu T.Love na Gali moje.polskieradio.pl fot. Wojciech Kusiński
Posłuchaj
  • Zapraszamy na obiad. Gotuje Robert Sowa!
  • Relacja z Konina Sawy Bieńczyckiej

We wszystkie soboty, aż do 3 września, Polskie Radio odwiedziło w sumie 12 miast, w których zagrało koncerty "Lata z Radiem". W Koninie imprezę rozpoczął o godz. 16:00 sygnał "Polki Dziadek", następnie ze specjalnym programem dla dzieci wystąpiło Centrum Uśmiechu.

Robert Sowa, wraz z ekipą najlepszych w Polsce kucharzy, przygotował specjalny pokaz kulinarny oraz pyszne, zdrowe jedzenie dla publiczności. Co tydzień nowe przepisy mistrza Sowy zamieszczane są na stronie "Lata z Radiem".

W koncercie "Lata z Radiem" w Koninie wystąpili m.in. Varius Manx oraz Łzy.

Gwiazdą wieczoru był jednak zespół Muniek, solowy projekt Zygmunta Staszczyka, który zaprezentował przede wszystkim utwory z najnowszego albumu zespołu, ale i nieśmiertelne hity autorstwa duetu Muniek Staszczyk–Jan Benedek, jak "Warszawa", "King", "Dzikość serca", "Na bruku" czy "Stany".

Muniek
Muniek Staszczyk

Magicznym ruchomym studiem opiekowała się Sława Bieńczycka. Właśnie tam każdy ze słuchaczy mógł poznać pracę radia od kulis. Sława tłumaczyła zasady działania nowoczesnego studia, pokazywała, jak działa komputerowy montaż nagrań i uczyła, jak zostać... reporterem "Lata z Radiem". Każdy mógł zrobić własne nagrania, pozdrowić znajomych lub przeprowadzić miniwywiad. Wszystko było rejestrowane, a na zakończenie każdy z gości studia otrzymał pamiątkową płytę z własnym nagraniem.

/

Ciekawe atrakcje przygotowali także nasi partnerzy. Ministerstwo Zdrowia zaprosiło wszystkich do skorzystania z nieodpłatnych porad lekarskich oraz umożliwiło paniom dyskretne przeprowadzenie darmowych badań mammograficznych. Chętni mogli oddać krew w specjalnym krwiobusie, który towarzyszył ekipie "Lata z Radiem" na całej trasie.

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury w zabawny sposób propagowała zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi będzie promowało program "Poznaj Dobrą Żywność" oraz rozpowszechniało wiedzę na temat strategii rozwoju obszarów wiejskich. Każdy z odwiedzających stoisko Ministerstwa mógł spróbować polskich specjałów i wziąć udział w smacznych konkursach.

/

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express