Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
PolskieRadio 24
Jerzy Tomaszewski 19.04.2013

Wartości w szkole, szkoła z wartościami

W Sejmie odbyła się konferencja „Wartości do szkoły, szkoła z wartościami”. O jej efektach opowiedzieli w PR24 prezes Stowarzyszenia Edukacyjnego Integracja Jacek Weigl oraz Paulina Trzcińska – współorganizatorzy debaty.
Wartości w szkole, szkoła z wartościami - mówią o nich goście PR 24 Jacek Weigl oraz Paulina Trzcińska.Wartości w szkole, szkoła z wartościami - mówią o nich goście PR 24 Jacek Weigl oraz Paulina Trzcińska.PR24/KL
Posłuchaj
  • Wartości w szkole, szkoła z wartościami - mówią o nich Jacek Weigl oraz Paulina Trzcińska

Wykład inaugurujący konferencję wygłosił były premier, profesor Jerzy Buzek. Prezes Stowarzyszenia Edukacyjnego Integracja chwalił polityka za to, że nie wstydził się przyznać do dziedzictwa, jakie towarzyszy nam - Polakom i Europejczykom.

- Odwaga męża stanu pokazuje mi odwagę, jaką chciałbym mieć w jego wieku i gdybym był tak dojrzały - mówił gość PR24.

Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a liczba zgłoszeń przekroczyła ustalony limit uczestników.

- Dyrektorzy i pedagodzy są chętni do rozmowy o wartościach. Chcą dowiedzieć się od ekspertów, jak współpracować z rodzicami i uczniami na ten temat - uważa Jacek Weigl.

Według współorganizatorów konferencji, wartości muszą wrócić do szkoły, jeśli chcemy wychować kolejne pokolenie, które będzie nami zarządzało za 20-30 lat.

- Tylko wtedy będziemy się czuli szanowani, doceniani i bezpieczni – przekonywali goście PR24.

PR24/KL

tagi:
Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express