Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Czwórka
Paulina Jakubowska 13.03.2013

Jest już nowy Sniper

"Ghost Warrior" to podtytuł drugiej części gry "Sniper", której premiera odbyła się wczoraj. Do rozgrywki wprowadzono wiele zmian.
Jest już nowy Snipermat.pras.

"Sniper 2: Ghost Warrior" to kolejna odsłona serii, która zadebiutowała na rynku w 2010 roku. Tym razem gracz znów może wcielić się w snajpera, jednak gra różni się od swojej pierwszej wersji.
- Zebraliśmy całą listę feedbacku z prasy i recenzji. Wyrzuciliśmy z gry wszystko, co się nie podobało - mówi Michał Sroczyński, twórca "Snipera". - W dwójce nie będzie misji szturmowych. Całą grę zrobiliśmy o snajperze. Zróżnicowaliśmy też grę - są nowe środowiska - poza dżunglą, mamy miasto - Sarajewo 1993 roku i Tybet.
Wygląd gry jest świetny, jednak, jak ocenia Kamil Jasieński, wydawało się, że będzie bardziej spektakularny.
Ciekawie skonstruowano komputerowych przeciwników gracza - charakteryzują się dużą inteligencją. Jak wyglądała praca nad tą grą dowiesz się więcej słuchając załączonego materiału z audycji "Czwarty wymiar".

W drugiej części załączonego materiału dowiesz się o planowanej na czerwiec premiery gry "Disney Infinity".
(pj)

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express