Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Czwórka
Ula Kaczyńska 02.04.2013

rozGRYwka: "Kiki Ricky", czyli wojna w kurniku

Zamiast pionków - kury, a na kostce zamiast oczek mamy obrazki z nakryciami głowy. Dziś w rozGRYwce testujemy "Kiki Ricky", w której gracz musi być bardzo ostrożny, bo kogut... potrafi rzucać jajkami.
gra zręcznościowa Kiki Rickygra zręcznościowa Kiki Rickymat. promocyjne

Kogut zakradł się do stodoły, usadowił na środku gniazda i teraz rzuca w dodatku jajkami! Której z odważnych kur uda się jako pierwszej dotrzeć do gniazda i przepędzić koguta? W roli kur występują gracze, a zwycięża ten, kto jako pierwszy dotrze do celu i przepędzi intruza.

Fani gier są zgodni, że "Kiki Ricky" dostarcza dużo dobrej zabawy, jest dynamiczna, pięknie wydana i spełnia swoją funkcję jako gra zręcznościowa, bo rozwija u najmłodszych koordynację oraz refleks.

- Ta gra ma wiele fajnych patentów i jest sprytniejsza niż na początku mi się wydawało - mówi Maciek Kasprzyk, fan gier. - Element nieprzewidywalności zapewnia jajko, bo nigdy nie wiadomo w jaką stronę się potoczy i w którą kurę trafi. Na uznanie zasługują też zmyślnie zaprojektowane kostki, które dodają pikanterii każdej rozgrywce.

Wiecej gier planszowych znajdziesz w boksie: W co warto grać > > >

"Kiki Ricky" przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, ale dorośli też nie będa się nudzić. Żeby się o tym przekonać wystarczy posłuchać nagrania oraz obejrzeć wideo z "Czwartego wymiaru".

rozGRYwka:
rozGRYwka: "Kiki Ricky"

kul

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express