Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Czwórka
Paulina Jakubowska 10.04.2013

W "Superfarmera" grali podczas wojny

Premiera gry nowej odsłony gry "Superfarmer" miała miejsce w Muzeum Powstania Warszawskiego. To dziwne połączenie jest w pełni uzasadnione.
Premiera nowej odsłony gry SuperfarmerPremiera nowej odsłony gry "Superfarmer"Kamil Jasieński
Posłuchaj
  • Relacja z premiery gry "Superfarmer" w nowej odsłonie - materiał kamila Jasieńskiego (Stacja Kultura/Czwórka)
Czytaj także

Wczoraj w Warszawie odbyły się ogólnopolskie rozgrywki w grę "Superfarmer".

- Spotkaliśmy się na wielkim ogólnopolskim turnieju. Przyjechały dzieci z ponad 100 szkół z całej Polski - mówi Bożena Michalska, Granna. - Gra "Superfarmer" ma przeszłość wojenną, dlatego spotkaliśmy się w Muzeum Powstania Warszawskiego - wyjaśnia. - Chcemy ciągle wprowadzać coś nowego. Nowe ilustracje, projekty. Uznaliśmy, że wydamy grę w nowej odsłonie. W średnim pudełku z innymi ilustracjami.
Pierwsza, oryginalna gra nazywała się "Hodowla zwierzątek" i została wymyślona w 1943 roku. Jej autorem był profesor Karol Borsuk. Od tamtej pory minęło już 70 lat, a planszówka wciąż jest popularna.

/

Producenci nowej odsłony gry mają nadzieję, że fani gry polubią nowego "Superfarmera".
- Nowa odsłona "Superfarmera" to wersja dynamiczna, która trwa nieco krócej. Wprowadzono kilka drobnych zmian: gracz rozpoczyna rozgrywkę z jednym królikiem, jeśli ma pecha i trafi lisa to traci wszystkie króliki, oprócz jednego - mówi Michał Stajszak twórca gier. - Trzecia zmiana jest taka, że wilk nie zjada królików tylko owce, świnie i krowy - dodaje.
Dowiedz się więcej o tej grze i nowych ilustracjach słuchając załączonego materiału Kamila Jasieńskiego ze "Stacji Kultura" .
(pj)

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express