Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Trójka
Mikołaj Wróblewski 24.08.2010

Bieg katorżnika

W programie nietypowe imprezy biegowe - Bieg katorżnika, o którym opowie biorący w nim udział już po raz czwarty, Paweł Januszewski.
Bieg katorżnikaBieg katorżnikafoto z archiwum PR

Na czym polega Bieg katorżnika?
Sama impreza niewiele ma wspólnego z bieganiem, biega się 600 do 1000 metrów i pokonuje przeszkody (raczej wodne). Zdecydowana większość dystansu przebiega w wodzie, zarówno w jeziorze jaki i rowach melioracyjnych, opuszczonych budynkach, bunkrach. Na trasie śmierdzi, poza trasą śmierdzi. Wszyscy zaczynają bieg w takich ładnych kolorowych koszulkach, a kończą w czarnych...

Michał Horodeński opowiada natomiast o ekobiegach:
Nie różnią się wiele od tradycyjnych biegów, z tym że w ramach wpisowego uczestnicy dostają worki foliowe i rękawiczki. Biegną w las i sprzątają.

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express