"Wiele moich przedstawień powstało dzięki Talentom Trójki"

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2013 10:30
- Myślę, że wszyscy laureaci Talentów Trójki mówią to samo: że jesteśmy zupełnie inaczej przyjmowani, telefony zaczynają do nas naprawdę dzwonić - mówiła Ewelina Marciniak, ubiegłoroczna laureatka konkursu w kategorii Teatr.
Audio
  • Ewelina Marciniak: wiele moich przedstawień powstało dzięki Talentom (Wykrywacz Talentów/Trójka)
Ewelina Marciniak
Ewelina Marciniak Foto: PAP/Grzegorz Jakubowski

Ruszyła kolejna edycja konkursu Talenty Trójki. O tym, co nagroda zmieniła w jej życiu, opowiadała w "Wykrywaczu Talentów" Ewelina Marciniak, ubiegłoroczna laureatka konkursu w kategorii Teatr. - Przez ten rok wydarzyło się bardzo wiele, powstały "Amatorki" w Teatrze Wybrzeże, które zaczynają jeździć po festiwalach. W Wałbrzychu zostały stworzone "Bohaterki", przy których publiczność szaleje i świetnie się bawi - mówiła.

Nagradzamy młodych zdolnych! Po raz czwarty przyznamy Talenty Trójki

Laureatka przyznaje, że otrzymania nagrody, jej grafik jest bardzo napięty. - Od dwóch lat przygotowywałam program "Lato w teatrze" i bardzo żałuję, że w tym roku nie mogę tego zrobić, dlatego też postanowiłam, że w przyszłym sezonie na pewno znajdę na to czas - mówiła.

Magda Jethon: wszyscy laureaci Talentów Trójki odnoszą sukcesy

Zgłoszenia do czwartej edycji Talentów Trójki przyjmujemy do 30 kwietnia. Regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie polskieradio.pl/trojka/talenty

Laureatów poznamy podczas uroczystej gali 20 czerwca.

Konkursowi towarzyszy cykl audycji "Wykrywacz Talentów" (wtorek, 11.35), w którym opowiadamy o dokonaniach naszych dotychczasowych laureatów i finalistów.
O tym, co nagroda zmieniła w ich życiu opowiadali już w "Wykrywaczu Talentów" Stefan Kornacki, laureat ubiegłorocznych Talentów Trójki w kategorii Sztuki wizualne , Piotr Złotorowicz, laureat w kategorii Film w roku 2012 i Michał Marczak, laureat nagrody w kategorii Film za rok 2011.

Zobacz więcej na temat: KULTURA Talenty Trójki TEATR

Czytaj także

Finalistka Talentów konfrontuje licealistki i więźniarki z Ravensbrück

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2012 13:37
- Ten projekt jest dla mnie niezwykłym wyzwaniem, pracuje przy nim wiele osób i jest to niesamowite spotkanie - mówi w Trójce Ewelina Marciniak, finalistka ubiegłorocznych Talentów Trójki w kategorii Teatr.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Marczak: dzięki Talentom Trójki złapałem wiatr w żagle

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013 15:05
- Na początku nie jest łatwo. Wsparcie, które otrzymałem było bardzo budujące. Przekonać ludzi do swoich pomysłów jest dużo prościej jeśli się ma Trójkę za sobą - opowiada w "Wykrywaczu Talentów" laureat nagrody w kategorii Film za rok 2011.
rozwiń zwiń