X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Linux nie taki odporny na wirusy?

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2016 17:40
Jak przekonuje w audycji Damian Kwiek, firma Kaspersky Lab ogłosiła wykrycie rodziny trojanów, na które linux nie jest odporny.
Audio
W audycji tłumaczymy, czyje komputery są narażone na ataki
W audycji tłumaczymy, czyje komputery są narażone na atakiFoto: Pixabay

- Systemy unixowe są bardziej odporne na wszelkiego rodzaju próby ingerencji i przełamania zabezpieczeń, ale to nie oznacza, że są w stu procentach bezpieczne - uważa Michał Jarski z firmy Trend Micro zajmującej się bezpieczeństwem internetowym.

Z nagrania audycji dowiadujemy się także, na których komputerach cyberprzestępca ma ogromne pole do popisu oraz jakie niebezpieczeństwo może wynikać z posiadania kamery internetowej...

***

Tytuł audycji: Cyber Trójka
Prowadzi: Damian Kwiek
Goście: Michał Jarski (z firmy Trend Micro zajmującej się bezpieczeństwem internetowym), Andrzej Pająk (dziennikarz miesięcznika "Chip"), Tomasz Domański (Portal Chip.pl)
Data emisji: 11.2.2015
Godzina emisji: 16.50

fbi

Czytaj także

Czy Kaspersky jest rosyjskim szpiegiem?

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2015 17:40
Pojawiły się doniesienia, że rosyjski producent popularnego antywirusa Kaspersky Lab ma związki z władzami na Kremlu i rosyjskimi służbami specjalnymi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Internauci i reklamy w sieci. Walka czy symbioza?

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2015 15:12
Każdy użytkownik internetu ogląda boksy i filmy reklamowe. Jeśli są nam one dawkowane z umiarem, bez sprzeciwu akceptujemy ich obecność. Gorzej jest, gdy jako internauci czujemy się atakowani przez reklamodawców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kłopotliwe usuwanie internetowego konta

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2016 17:13
Znudził nam się serwis społecznościowy, rezygnujemy z poczty elektronicznej albo nasz profil był tylko na próbę. Teraz chcemy skasować internetowe konto. Czasem ta operacja może być bardzo kłopotliwa.
rozwiń zwiń