Wirtualne porządki

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2011 14:55
Rzeczywistość wirtualna poszerzyła nasz świat nie tylko w kierunku nowych możliwości i rozrywek. Przybyła nam też nowa przestrzeń... do sprzątania.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: sxc.hu

Od czasu do czasu trzeba porządkować dysk komputera, pulpit, pamięci przenośne, pocztę, profile w portalach społecznościowych.  

- W momencie, kiedy wydarzy się awaria dysku twardego, tracimy dane. Te dane można uratować, ale jest to zdecydowanie łatwiejsze, kiedy wiemy, co chcemy uratować, gdzie tego szukać  -  mówi Andrzej Pająk, portal Chip.pl.

Konstanty Młynarczyk, portal Chip.pl,  uważa jednak, że nie warto tracić czasu i energii na wirtualne porządki. - Po długim czasie, kiedy poświęcałem naprawdę mnóstwo wysiłku na uporządkowanie wszystkiego tego, co mam w postaci elektronicznej, odpowiednie katalogowanie,  oznaczanie, segregowanie, stwierdziłem, że to zwyczajnie przerasta  moje możliwości i na szczęście znalazłem alternatywę – korzystam z narzędzi służących do wyszukiwiania.

"Cyber Trójki" można słuchać w piątki o 18:10.

(pg)

Zobacz więcej na temat: komputery

Czytaj także

WWW obchodzi dwudzieste urodziny (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2011 08:40
Paweł Klimiuk (wiceprezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji): Dziś bez Internetu wiele osób nie mogłoby wykonywać swojego zawodu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

20. urodziny najsłynniejszych trzech literek

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2011 07:40
Dwie dekady temu powstało konsorpcjum World Wide Web WWW, które zajmuje się definiowaniem standardów tworzenia i umieszczania w internecie stron internetowych.
rozwiń zwiń