X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Trójka trzy razy lepsza od "Wiadomości" TVP 1"

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2012 15:00
Tak serwis press.pl podsumował mecz zorganizowany z okazji 50-lecia Trójki. 22 września 2012 roku reprezentacja radiowej Trójki podjęła na Agrykoli Drużynę Wiadomości i... wygrała 3:1!
Grzegorz Sajór (C) z Drużyny Wiadomości TVP oraz Paweł Sołtys (L) Paweł Januszewski (P) z trójkowej drużyny Grzmoty Myśliwiecka
Grzegorz Sajór (C) z Drużyny Wiadomości TVP oraz Paweł Sołtys (L) Paweł Januszewski (P) z trójkowej drużyny Grzmoty MyśliwieckaFoto: Fot. PAP/Radek Pietruszka

Trenerem Grzmotów Myśliwiecka , czyli radiowej reprezentacji był były piłkarz i reprezentant Polski Tomasz Iwan. Rolę selekcjonera pełnił Piotr Baron. Na boisku pojawili się nie tylko dziennikarze Trójki, m.in.: Michał Gąsiorowski (kapitan drużyny), Tomasz Gorazdowski, Marcin Łukawski, Piotr Metz, Michał Olszański, Paweł Sołtys i Piotr Stelmach, ale także zaprzyjaźnieni z rozgłośnią: Sambor Czarnota, Mateusz Damięcki, Zbigniew Hołdys, Wojciech Malajkat, Piotr Polk i Piotr Szwedes.
W składzie Drużyny Wiadomości oprócz kapitana Piotra Kraśki, znaleźli się dziennikarze redakcji, m.in.: Dariusz Bohatkiewicz, Adam Feder, Paweł Gadomski, Michał Siegieda, Krzysztof Ziemiec, a wsparcia udzielą: Dariusz Dziekanowski, Jarosław Kret, Jacek Kurowski, Maciej Kurzajewski i trener Rafał Patyra.

Za obsadę sędziowską odpowiadał były sędzia międzynarodowy i prezes PZPN, Michał Listkiewicz.Bramki dla Trójki strzelili: Michał Gąsiorowski, Tomasz Iwan i Adam Malecki. W ostatnich minutach meczu gola dla "Wiadomości" strzelił Jacek Kisielewski.