X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Open'er 2015: muzyka, słowo i pomoc

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2015 14:48
Podczas tegorocznej edycji gdyńskiego festiwalu można posłuchać muzyki, ale także wziąć udział w oryginalnej zabawie słowem i pomóc poszkodowanym Nepalczykom.
Audio
  • Open'er 2015: festiwal wielu aktywności (Fest Program/Trójka)
Takie zdjęcie uczestnicy festiwalu mogą sobie zrobić w namiocie PAH
Takie zdjęcie uczestnicy festiwalu mogą sobie zrobić w namiocie PAHFoto: Trójka

Od kilku dni ekipa Trójki nadaje z Babich Dołów. Michał Nogaś rozmawiał tam z Łukaszem Bartosikiem z Polskiej Akcji Humanitarnej na temat akcji #SOSNepal (uczestników imprezy zapraszamy do odwiedzenia namiotu PAH w strefie organizacji pozarządowych - przy pasażu między sceną główną a namiotową).

Włącz się do akcji #SOSNepal >>>

Agnieszka Obszańska wysłuchała Klaudii Wieczorek z Legalnej Kultury, która mówiła o idei i pracy fundacji, a także dostępnych bezpłatnie źródłach legalnej kultury. W audycji wyemitowaliśmy również fragment rozmowy z członkami grupy Faithless, w której artyści wyjaśniają, jak patrzą na swój dorobek z perspektywy dwudziestu lat istnienia zespołu.

Radiowa Trójka na Open'er Festival 2015 >>>

Nasze studio "pod chmurką" odwiedził także Agim Dżeljilji, współtwórca zespołu Nervy, który Agnieszce Szydłowskiej opowiadał, dlaczego wbrew pierwotnym założeniom grupa z kameralnych sal wyszła na duże sceny koncertowe. Z kolei Łukasz "L.U.C" Rostkowski zaprosił na kolejną odsłonę Rymoliryktanda i mówił o kulisach powstania Rebel Babel Ensemble, w którym obok raperów wystąpi... Tę niespodziankę L.U.C wyjawił słuchaczom Trójki. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego dźwięku!

Wywiadów, informacji i zdjęć szukaj na naszej stronie poświęconej Open'er Festival >>>

***

Tytuł audycji: Fest program

Prowadzi: Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Michał Nogaś

Data emisji: 3.07.2015

Godzina emisji: 13:05

mk/ei

Czytaj także

Open'er 2015: czas na muzyczne wakacje!

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 21:05
- Festiwal stoi, wszystko jest przygotowane, kilka tysięcy osób już wypoczywa na polu namiotowym - mówił w Trójce niecałą dobę przed rozpoczęciem Open'er Festival 2015 organizator imprezy Mikołaj Ziółkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Open'er 2015: Modest Mouse i Two Gallants w plenerowym studiu Trójki

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2015 16:00
Trwa święto muzyki w Gdyni. Plenerowe studio Trójki - które ruszyło już dzień przed festiwalem - odwiedzają kolejni goście.
rozwiń zwiń