Open'er 2015: muzyka, słowo i pomoc

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2015 14:48
Podczas tegorocznej edycji gdyńskiego festiwalu można posłuchać muzyki, ale także wziąć udział w oryginalnej zabawie słowem i pomóc poszkodowanym Nepalczykom.
Audio
  • Open'er 2015: festiwal wielu aktywności (Fest Program/Trójka)
Takie zdjęcie uczestnicy festiwalu mogą sobie zrobić w namiocie PAH
Takie zdjęcie uczestnicy festiwalu mogą sobie zrobić w namiocie PAHFoto: Trójka

Od kilku dni ekipa Trójki nadaje z Babich Dołów. Michał Nogaś rozmawiał tam z Łukaszem Bartosikiem z Polskiej Akcji Humanitarnej na temat akcji #SOSNepal (uczestników imprezy zapraszamy do odwiedzenia namiotu PAH w strefie organizacji pozarządowych - przy pasażu między sceną główną a namiotową).

Włącz się do akcji #SOSNepal >>>

Agnieszka Obszańska wysłuchała Klaudii Wieczorek z Legalnej Kultury, która mówiła o idei i pracy fundacji, a także dostępnych bezpłatnie źródłach legalnej kultury. W audycji wyemitowaliśmy również fragment rozmowy z członkami grupy Faithless, w której artyści wyjaśniają, jak patrzą na swój dorobek z perspektywy dwudziestu lat istnienia zespołu.

Radiowa Trójka na Open'er Festival 2015 >>>

Nasze studio "pod chmurką" odwiedził także Agim Dżeljilji, współtwórca zespołu Nervy, który Agnieszce Szydłowskiej opowiadał, dlaczego wbrew pierwotnym założeniom grupa z kameralnych sal wyszła na duże sceny koncertowe. Z kolei Łukasz "L.U.C" Rostkowski zaprosił na kolejną odsłonę Rymoliryktanda i mówił o kulisach powstania Rebel Babel Ensemble, w którym obok raperów wystąpi... Tę niespodziankę L.U.C wyjawił słuchaczom Trójki. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego dźwięku!

Wywiadów, informacji i zdjęć szukaj na naszej stronie poświęconej Open'er Festival >>>

***

Tytuł audycji: Fest program

Prowadzi: Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Michał Nogaś

Data emisji: 3.07.2015

Godzina emisji: 13:05

mk/ei

Czytaj także

Open'er 2015: czas na muzyczne wakacje!

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 21:05
- Festiwal stoi, wszystko jest przygotowane, kilka tysięcy osób już wypoczywa na polu namiotowym - mówił w Trójce niecałą dobę przed rozpoczęciem Open'er Festival 2015 organizator imprezy Mikołaj Ziółkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Open'er 2015: Modest Mouse i Two Gallants w plenerowym studiu Trójki

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2015 16:00
Trwa święto muzyki w Gdyni. Plenerowe studio Trójki - które ruszyło już dzień przed festiwalem - odwiedzają kolejni goście.
rozwiń zwiń