Zbigniew Wodecki o drugiej muzycznej młodości

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2016 15:29
- Energię mam od szkoły podstawowej. Byłem zmuszony do grania od dziecka i od dziecka mnie egzaminowali - mówi gość "Fest Programu" i jedna z gwiazd Open'era Zbigniew Wodecki.
Audio
  • Zbigniew Wodecki i Kortez o Open'er Festival 2016 (Fest Program/Trójka)
Zbigniew Wodecki na scenie
Zbigniew Wodecki na scenieFoto: mat. promocyjne

Zbigniew Wodecki i Mitch & Mitch zwarli szyki i wykonują w całości materiał z zapomnianej płyty Wodeckiego, nagranej w roku 1976. Piosenki "Rzuć to wszystko co złe", "Panny mego dziadka" czy "Posłuchaj mnie spokojnie" 40 lat temu nie były przebojami, ale stają się nimi dopiero teraz.

Open'er w Trójce - więcej informacji>>>

- Cieszę się, że młodzież zaczyna teraz słuchać muzyki. Tak się dzieje dzięki m.in. wam, czyli Trójce. Trzeba się uczyć słuchania muzyki. Jeśli tego nie zrobimy, to będziemy śpiewali tak, jakbyśmy dopiero co zeszli z drzew - mówi gość "Fest Programu".

Drugi dzień Open'er Festival w Trójkowym pawilonie>>>

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której Kortez zdradza, jak przygotowuje się do koncertów, a Agnieszka Obszańska mówi o atrakcjach wystawy przygotowanej przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

***

Tytuł audycji: Fest program
Prowadzący: Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Michał Nogaś
Data emisji: 1.07.2016
Godzina emisji: 13.08

mat. promocyjne/mp/ei

Czytaj także

Open'er 2015: muzyka, słowo i pomoc

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2015 14:48
Podczas tegorocznej edycji gdyńskiego festiwalu można posłuchać muzyki, ale także wziąć udział w oryginalnej zabawie słowem i pomóc poszkodowanym Nepalczykom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Faithless: najważniejsza jest miłość do muzyki

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2015 21:00
Wywiadów nie było w planach, ale Trójce – jak jedynemu polskiemu medium – udało się porozmawiać z grupą Faithless, gwiazdą tegorocznego Open'era.
rozwiń zwiń