Artur Rojek: jestem przede wszystkim fanem muzyki

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2018 13:00
Po rocznej przerwie powraca "Fest program". W pierwszej tegorocznej audycji odwiedziliśmy startujący właśnie OFF Festival 2018.
Audio
  • "Fest program" na inaugurację OFF Festival (Fest PRogram/Trójka)
Artur Rojek i Anna Gacek
Artur Rojek i Anna GacekFoto: Artur Szklarczyk

Od samego początku dyrektorem OFF Festival jest muzyk Artur Rojek, z Którym rozmawiała Anna Gacek.

– To jest już to, ten weekend. Dla nas, organizatorów, rozprężenie następuje wieczorem w sobotę. w tym roku spodziewamy się bardzo wielu ludzi i mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić. Line up jest ułożony pod kątem bardzo różnorodnych doznań. Mamy japoński pop, black metal, jazz, muzykę elektroniczną, hip-hop, muzykę gitarową, gospel, chór z Bułgarii, praktycznie pełny wachlarz emocji – mówi Artur Rojek.

W jakim momencie taka impreza kończy się dla jej organizatorów? Kiedy zaczynają się prace nad kolejną edycją? Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji, w której można się również dowiedzieć co swojej nowej płycie opowiadała Charlotte Gainsbourg.

***

Tytuł audycji: Fest Program
Prowadzi: Anna Gacek
Gość: Artur Rojek (muzyk, dyrektor OFF Festival 2018)
Data emisji: 3.08.2017
Godzina emisji: 12.08

ml

Czytaj także

OFF Festival Katowice 2018: z piłą na słońce!

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2018 19:50
Improwizacja, psychodelia i hałas – tego rodzaju środki artystycznej ekspresji są zawsze mile widziane na OFF Festivalu. A mogą mieć wiele oblicz – od jazzu przez hardcore po hip-hop, czego najlepszym dowodem dzisiejsze ogłoszenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

OFF Festival Katowice 2018: Kapela ze Wsi Warszawa i Zespół z Miasta Doznań

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2018 19:44
Na OFFie jak zwykle wspominamy: i debiut Much sprzed dekady, i pieśni naszych przodków w reinterpretacjach Kapeli ze Wsi Warszawa. Ale patrzymy też śmiało w przyszłość, którą uosabiają znakomici debiutanci: Rolling Blackouts Coastal Fever i Fontaines D.C.
rozwiń zwiń