Chcesz ich poznać - odwiedź Scenę Talentów

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 14:04
- Gdy przyjeżdża się na Open'era już nie jako widz, ale artysta, zmienia się perspektywa. Scena Talentów jest doskonałą okazją do promowania młodych artystów - mówią najmłodsi uczestnicy Open'er Festival.
Audio
  • "Nasza muzyka to miks Toma waitsa, The Cure, Talking Heads i jęków kota" - Camero Cat
  • "Po raz pierwszy sztuka doprowadziła mnie do płaczu" - Sjøn
  • "W tej wilgoci zmniejsza się kontrola nad instrumentem" - Enchanted Hunters
Camero Cat
Camero Cat Foto: fot. facebook.com/camerocat

Jakub, Ksawery i Julia z zespołu Camero Cat grają wspólnie od 2007 roku i bardzo cieszą się, że mają możliwość zaprezentować się tak dużej publiczności. Krakowski zespół otworzy dzisiejszą odsłonę Sceny Talentów.

TALENTS STAGE organizatorzy Open'er Festival oddali w ręce młodych, debiutujących bądź mało znanych zespołów i solistów. - Ta scena startuje codziennie jako pierwsza i jest doskonałą szansą na spotkanie z nowymi zespołami - podkreśliła Agnieszka Szydłowska.

Za sobą występ ma już zespół Sjøn. - To było dla nas ogromne zaskoczenie, że możemy tu zagrać. Po raz pierwszy mieliśmy tak świetne nagłośnienie i koncert wypadł bardzo, bardzo dobrze - mówił lider grupy Kacper Kaczmarek. Jego zdaniem scena jest jeszcze niedoceniana, dlatego młodzi muzycy postanowili wypromować swój występ rozdając ulotki wśród publiczności. Gratulujemy pomysłu!

- Na naszych koncertach zwykle jest ok. 15 - 20 osób, nigdy nie graliśmy przed tak dużą publicznością - cieszyli się Enchanted Hunters.

Wszyscy młodzi artyści doceniają także możliwość spotkania się z bardziej doświadczonymi muzykami, a także podglądania organizacji i prób, jakie daje udział w festiwalu. Posłuchaj wszystkich rozmów.

W piątek na Talent Stage wystąpią także: Crab Invasion, Sinusoidal i Kereekes Band. A ostatni festiwalowy dzień należał będzie zespołów: Fermones. Keira Is You, Instrumenti i Fair Weather Friends.

 

Wszystkie Trójkowe relacje z gdyńskiego festiwalu znajdziesz na naszej specjalnej Open'erowej stronie >>

Czytaj także

Open'er Festival: goście, goście, goście ...

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 22:28
Muzycy przed lub po własnym koncercie, aktorzy, artyści wizualni, a nawet fotografowie - i oczywiście publiczność - każdego dnia festiwalu goszczą przy Trójkowym wozie. Zapraszamy do wysłuchania tych spotkań!
rozwiń zwiń