X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Klipy zabiły gwiazdy radia!

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 16:00
"Video Killed the Radio Star" to piosenka zespołu The Buggles i pierwszy klip wyemitowany w 1997 roku przez MTV, ale też tytuł prezentacji wystawy Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie na Open'erze.
Audio

Z historią, mitem i konwencją teledysku mierzą się najwybitniejsi współcześni twórcy sztuk wizualnych. Własne klipy do ulubionych piosenek stworzył sam Wilhelm Sasnal. Formułę teeldysku spróbowała powiązać z konwencją muzyki eksperymentalnej polska kompozytorka Anna Zaradny. Z kolei słynna praca wideo Marka Leckey’a "Fiorucci Made it Hardcore" opowiada w 15 minut historię brytyjskiej kultury klubowej.

Po tych oraz innych pracach zebranych w hangarze 8., czyli na Open'erowej wystawie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oprowadzała Agnieszkę Obszańską (i słuchaczy Trójki) kuratorka Natalia Sielewicz. Posłuchajcie nagrania audycji.

Czytaj także

"Anioły w Ameryce" - publiczność zareagowała koncertowo

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2012 21:22
- Przed spektaklem Andrzej Chyra przypuszczał, że będziemy grać dla 30 osób. Wprost nie mogliśmy uwierzyć, gdy zobaczyliśmy tłum biegnący do namiotu - o pierwszej odsłonie spektaklu na Open'er Festival mówią aktorzy Nowego Teatru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Penderecki rozważa współpracę z Björk!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 15:00
- Wydaje mi się, że ona ma piękny i ciekawy głos, z którym można wiele zrobić. Jeśli się zgodzi, dojdzie do takiego koncertu. Ja bym tego bardzo chciał - powiedział Krzysztof Penderecki w rozmowie z dziennikarzami na terenie Open'er Festival.
rozwiń zwiń

Czytaj także

New Order w Trójce - słuchaj koncertu

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 13:16
Czekaliśmy wiele lat na ich pierwszy koncert w Polsce i udało się! Legenda nowej fali i elektroniki lat 80. - New Order wystąpili na Open'er Festival. Retransmisji tego koncertu na antenie Trójki już w sobotę, 7 lipca!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcesz ich poznać - odwiedź Scenę Talentów

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 14:04
- Gdy przyjeżdża się na Open'era już nie jako widz, ale artysta, zmienia się perspektywa. Scena Talentów jest doskonałą okazją do promowania młodych artystów - mówią najmłodsi uczestnicy Open'er Festival.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co się dzieje z dziećmi na Open'erze?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 15:00
- Mogę mówić na temat, na którym się nie znam. Albo kazać mojemu córce założyć czapkę, bo jest mi zimno w głowę - mówi 45-letnie dziecko w jednym z namiotów trójmiejskiego Festiwalu. O niezwykłym spektaklu opowiada Agnieszka Obszańska.
rozwiń zwiń