Specjalne wydanie "Pępka świata"

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2011 15:23
W niedzielny poranek 18 września wyruszymy w podróż po Polsce. O tym, że to nasz kraj jest najważniejszy na świecie przekonywaliśmy przez całe lato.
Audio
Specjalne wydanie Pępka świata
Foto: Wikipedia/Kpalion
Specjalne wydanie „Pępka świata”.
W niedzielny poranek 18 września wyruszymy w podróż po Polsce. O tym, że to nasz kraj jest najważniejszy na świecie przekonywaliśmy przez całe lato. Teraz postaramy się znaleźć pępek w pępku czyli centrum kraju, planety i wszechświata. Będziemy szukać w górach i nad morzem, na mazurach i na Śląsku. Zapytamy przeciętnych obywateli i znane osobistości, zwykłych przechodniów i przedstawicieli władz, a wszystko po to, by w końcu odnaleźć jeden prawdziwy pępek świata.
Musi nam się udać, bo czas goni (to już ostatni odcinek „Pępka świata”).


Teraz postaramy się znaleźć pępek w pępku czyli centrum kraju, planety i wszechświata. Będziemy szukać w górach i nad morzem, na Mazurach i na Śląsku. Zapytamy przeciętnych obywateli i znane osobistości, zwykłych przechodniów i przedstawicieli władz, a wszystko po to, by w końcu odnaleźć jeden prawdziwy pępek świata. Musi nam się udać, bo czas goni (to już ostatni odcinek "Pępka świata").

Zapraszam w niedzielę po 9.00,

Marcin Gutowski