X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Premiera piosenki "4:30" Dawida Podsiadło w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2014 13:15
Jeden z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia skomponował utwór do najnowszego filmu Roberta Glińskiego "Kamienie na szaniec"- w kinach od 7 marca.
Dawid Podsiadło
Dawid PodsiadłoFoto: Sony Music Polska/mat. promocyje

Utwór "4:30" to pierwszy w całości autorski polski tekst Dawida. Inspiracją do jego napisania było aresztowanie Rudego, bohatera "Kamieni na szaniec",  o tytułowej godzinie 4:30 nad ranem.

Koncert Dawida Podsiadło w Trójce>>>

- Pisząc tekst myślałem o nim. Tragiczna historia głównego bohatera, jego odwaga bardzo mi zaimponowały - powiedział Dawid Podsiadło. "4:30" to utwór niezwykły z wielu powodów - pokazuje, że choć zmieniły się czasy, pewne sprawy pozostały niezmienne. - Cieszę się, że wziąłem udział w projekcie, który nie będzie dla ludzi obojętny. Ten film powstał dla pokolenia, którego jestem częścią - skomentował wokalista.

Dawid Podsiadło odebrał platynową płytę za "Comfort And Happiness">>>

Warto dodać, że to pierwszy utwór artysty skomponowany na potrzeby filmowej produkcji. Piosenkę można było usłyszeć premierowo w radiowej Trójce. Premiera klipu zaplanowana jest na początek lutego. Akcja teledysku dzieje się w domu spokojnej starości, gdzie Dawid gra rolę pielęgniarza. Klip jest połączeniem dwóch światów - rzeczywistego i filmowego.

Film "Kamienie na szaniec" trafi do kin już 7 marca 2014 r. W rolach głównych występują: Marcel Sabat jako "Zośka", Tomasz Ziętek jako "Rudy" oraz Kamil Szeptycki jako "Alek". Młodym gwiazdom partnerują najwybitniejsi polscy aktorzy: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Wojciech Zieliński, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Marian Dziędziel, Anna Dereszowska oraz Olgierd Łukaszewicz.

 

(mp, ei, mat. prom)