X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Open'er Festival 2014. Metronomy: udało nam się zrobić karierę

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2014 20:16
- Jestem w takim miejscu, że gdybyśmy musieli to wszystko skończyć i przestałbym być muzykiem, to nie musiałbym iść do pracy w pubie, jak moi koledzy ze szkoły - mówi w "Programie alternatywnym" lider Metronomy Joseph Mount. Grupa występuje na Open'er Festival 2104.
Audio
  • Open'er Festival 2014. Metronomy: Udało nam się zrobić karierę (Program alternatywny/Trójka)
  • Mikołaj Ziółkowski opowiada o przygotowaniach największych gwiazd do występu na festiwalu (Program alternatywny/Trójka)
Metronomy
MetronomyFoto: mat. promocyjne

- Ostatnim razem, gdy występowaliśmy w Warszawie, kilkuletnie dzieci na ramionach swoich tatusiów przyglądały się naszemu koncertowi. To świadczy, że publiczność, która słucha Metronomy, dojrzewa - mówi gość Agnieszki Szydłowskiej.

Wywiadów, informacji i zdjęć szukaj na naszej stronie poświęconej Open'er Festival >>>
Wspomina, że były koncerty, na których publiczność tworzyli głównie nastolatkowie. - Ci ludzie mają teraz ponad dwadzieścia lat. Zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, że dojrzewają razem z nami. Czuję coś na kształt odpowiedzialności, żeby nie obniżać lotu zespołu, by nie stawiać w trudnej sytuacji tych, którzy słuchali nas wcześniej - opowiada Joseph Mount.

Czy Metronomy udało się zrobić karierę? - Jestem w takim miejscu, że gdybyśmy musieli to wszystko skończyć i przestałbym być muzykiem, to nie musiałbym iść do pracy w pubie, jak moi koledzy ze szkoły. W tym sensie jestem szczęśliwym człowiekiem i mam wrażenie, że się udało, że zrobiliśmy karierę. To podstawowa różnica między tym, jak czułem się, kiedy zespół zaczynał, a tym, jak jest teraz. Byłem chłopcem, teraz jestem mężczyzną - wyznaje gość "Programu alternatywnego".

W marcu ukazał się czwarty album grupy - "Love Letters". Poprzednia płyta z 2011 roku - "The English Riviera" - przyniosła słońce Zachodniego Wybrzeża USA do Wielkiej Brytanii, zdobywając wiele wyróżnień, w tym nominację do prestiżowej Mercury Prize.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. Gościem "Programu alternatywnego" był też Mikołaj Ziółkowski, który opowiedział o przygotowaniach największych gwiazd do występu na festiwalu.

"Program alternatywny" na antenie Trójki w środy i czwartki od godz. 19.00 do 21.00 prowadzi Agnieszka Szydłowska.

(mp/iz)

Czytaj także

Open'er Festival 2014: Wild Beasts, Banks i Lykke Li

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2014 19:42
Można powiedzieć: nareszcie jest! Lykke Li zagra na Open'er Festival 2014. W czwartek poznaliśmy też kolejnych dwóch wykonawców: Wild Beasts i Banks.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lykke Li kontra Xxanaxx!

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2014 18:51
Nowa płyta szwedzkiej artystki + utwory z nadchodzącego debiutu polskiego duetu. Karnety na festiwal Open'er 2014 + zaproszenia na Red Bull Music Academy Weekender Warsaw!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Scena pierwszego kontaktu, czyli Oxford Drama na Open'er Festival 2014

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2014 21:15
Oxford Drama to zespół założony na początku 2014 roku we Wrocławiu, w skład którego wchodzą Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka. Muzycy wystąpią na Scenie Dworcowej Open'er Festival, czyli na dworcu Gdynia Główna.
rozwiń zwiń