X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Power of Trinity: głośna muzyka smakuje lepiej

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 11:01
- To taka płyta z klocków. Muzycznie, nastrojowo i tematycznie trochę też. Jesteśmy dojrzalsi o różne doświadczenia życiowe, różne rzeczy nas bolą, więc różne kolory mają te nasze klocki - mówi o trzeciej płycie zespołu Power of Trinity wokalista zespołu Kuba Koźba.
Audio
  • Kuba Koźba z Power of Trinity o nowej płycie "Lego Rock" (Przed godziną Zero/Trójka)
Legorock - nowa płyta Power of Trinity - inspirowana jest popkulturą, zabawkami i budowaniem życia z klocków
"Legorock" - nowa płyta Power of Trinity - inspirowana jest popkulturą, zabawkami i budowaniem życia z "klocków"Foto: mat. promocyjne

Gość audycji "Przed godziną Zero" mówi, że płyta "Legorock" powstała "bez napinki". - Zagraliśmy tak, jak nas życie pokierowało i jesteśmy bardzo zadowoleni - podkreśla Kuba Koźba.

- Byliśmy bardzo otwarci. Postanowiliśmy, że popłyniemy trochę z prądem myśli i sugestii producenta Agima Dżeljilji. To bardzo dobry muzyk, który ma bardzo dobre ucho i dużą wiedzę o brzmieniach - zaznacza gość Trójki.

Wokalista Power of Trinity mówi, że mimo tego, iż na płycie znalazło się kilka spokojniejszych utworów, materiał z "Legorock" dobrze wypada na koncertach. - Trochę się baliśmy, bo jest tu kilka piosenek, która śpiewam niżej, które są nastrojowo wolniejsze, a dynamicznie na koncertach gra nam się to bardzo dobrze - zaznacza Kuba Koźba.

Na płycie zespołu znalazła się adnotacja: "Należy słuchać głośno". - Już przy poprzedniej płycie "Loccomotiv" radziliśmy, że lepiej smakuje głośno. Gramy dynamiczną muzykę i głośno po prostu lepiej się jej słucha - tłumaczy Kuba Koźba.

Audycję prowadził Tomasz Żąda.

(kh/mk)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Tomasz Żąda

Czytaj także

Voo Voo, Morcheeba, Daniel Bloom. Kto stoi za takim wyborem?

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2014 13:17
Voo Voo - "Faz", Morcheeba - "Undress Me Now", Daniel Bloom - "Ludzie sobie żyją" - to wybory muzyczne naszego kolejnego gościa. Zachęcamy do odgadywania, kto ze znanych z anteny głosów opowiada o swojej ulubionej muzyce. "Ja tu gram" w środę od 12.05!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Romuald Lipko: Urszula była "zerową" kandydatką na gwiazdę, a jednak...

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2014 18:52
- W wieku 17 lat wygrałam Konkurs Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Dziadek się na mnie za to obraził. Wytłumaczyłam mu, że to jedyne miejsce, w którym można się pokazać - wspomina początki kariery w "Historii pewnej płyty" Urszula.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Post-rockowe brzemienia The Frozen North

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 09:30
- Projekt był w założeniu dużo bardziej kameralny. Chcieliśmy sobie razem instrumentalnie pograć i nie zakładaliśmy, że to się tak rozrośnie - mówi w audycji "Przed godziną Zero" skrzypaczka The Frozen North Agnieszka Olek.
rozwiń zwiń