Hozier na Open'erze 2015!

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2015 11:50
Autor cenionego przez Trójkowych słuchaczy utworu "Take Me To Church" na początku lipca wystąpi w Gdyni!
Audio
Andrew Hozier Byrne
Andrew Hozier ByrneFoto: mat. promocyjne

To niewątpliwie jeden z najgłośniejszych debiutów ostatnich miesięcy! Młody Irlandczyk, który stał się prawdziwą sensacją festiwalu SXSW, swoimi emocjonalnymi piosenkami błyskawicznie zawojował fanów muzyki po obu stronach Atlantyku.

Jego "Sedated" i "Take Me To Church" szybko przeniknęły do mainstreamowych stacji, a Hozier zaczął przyciągać prawdziwe tłumy na swoje koncerty. Na pewno wiele też pomógł głośny już teledysk do "Take Me To Church" oraz cover piosenki wykonany przez inną, będącą u szczytu popularności debiutantkę - Kieszę. Wśród swoich fascynacji Hozier wymienia same wokalistki - Ninę Simone, Ellę Fitzgerald, St.Vincent, Feist i Lisę Hannigan. Nic dziwnego zatem, że na jego debiutanckiej płycie "Hozier" pojawia się podobna wrażliwość i brzmienie będące wypadkową folku, bluesa i soulu.
"Take Me To Church" na Liście Przebojów Programu Trzeciego >>>

To już kolejny artysta ogłoszony przez organizatorów gdyńskiego festiwalu. Kto jeszcze zagra w tym roku na Babich Dołach?

Swans zagrają na Open'er Festival 2015! >>>
Alt-J gwiazdą Open'era 2015! >>>
(mat. promocyjne, mk)

Czytaj także

Alt-J gwiazdą Open'era 2015!

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2014 19:38
Brytyjscy indie-rockowcy zagrają w Gdyni. Publiczności Open'era zaprezentują się już po raz drugi - na Babich Dołach wystąpili w 2013 roku. W przyszłym roku na festiwalu wystąpią również St. Vincent i Jonny Greenwood.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Swans zagrają na Open'er Festival 2015!

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 20:07
Pierwsze open’erowe ogłoszenia w 2015 roku to różnorodny zestaw. Od legendy alternatywy, przez kameralny folk po polską sensację ubiegłego roku!
rozwiń zwiń