X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Karp 2015, czyli "Karpate szczęście". Posłuchaj świątecznej piosenki Trójki

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 23:50
"Krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku - idą święta!" - śpiewają już od 16 lat dziennikarze Trójki. Nie inaczej jest w tym roku. W ramach akcji "Święta bez granic" w studiu nagraniowym Programu 3 powstała nowa wersja tej piosenki. I - jak zwykle brawurowo - wykonali ją Przyjaciele Karpia, czyli radiowcy z ul. Myśliwieckiej 3/5/7.
Audio
Katarzyna Pruchnicka, podobnie jak inni śpiewający, podczas nagrywania piosenki Karpate szczęście bawiła się bardzo dobrze
Katarzyna Pruchnicka, podobnie jak inni śpiewający, podczas nagrywania piosenki "Karpate szczęście" bawiła się bardzo dobrze Foto: K. Goleniewska/ PR

Nagranie to znajduje się na płycie "Święta bez granic 2015". Dochód z jej sprzedaży przeznaczony zostanie w całości na rzecz dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną, podopiecznych Fundacji "KOOCHAM".

"Karpate szczęście" powstało przy współpracy wielu wspaniałych artystów. Autorem muzyki jest Wojciech Kaleta (wykorzystano cytaty z utworów: Isn’t She Lovely - muz. Stevie Wonder; New York, New York - muz. John Kander; Singin’ In The Rain - muz. Nacio Herb Brown). Słowa napisała Maria Czubaszek wspólnie z Kubą Strzyczkowskim. Za aranżację, nagranie instrumentów i produkcję muzyczną odpowiadał Wojciech Zieliński.

W tym roku pod hasłem "Święta bez granic" Trójka wspiera Fundację "KOOCHAM" w gminie Nieporęt k/Warszawy, która zbiera środki na budowę specjalistycznego centrum edukacyjno-rehabilitacyjnego dla dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną.

Piosenka "Karpate szczęście" znalazła się na specjalnej płycie "Święta bez granic 2015", która od soboty 28 listopada będzie dostępna w dobrych sklepach muzycznych, sklepiku "Walendziku" przy Myśliwieckiej 3/5/7 oraz internetowym sklepie Polskiego Radia sklep.polskieradio.pl. Więcej informacji o akcji znaleźć można na stronie swietabezgranic.pl.

 

Czytaj także

Pomagamy Fundacji "Koocham"

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 18:01
W tym roku pod hasłem "Święta bez granic" Trójka będzie wspierać Fundację "Koocham" w gminie Nieporęt k/Warszawy, która zbiera środki na budowę specjalistycznego centrum edukacyjno-rehabilitacyjnego dla dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oto jak powstawał "Karp 2015"

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 09:11
- Ja już prosiłem o to, by ktoś mógł zaśpiewać za mnie - mówił skromnie Piotr Baron podczas nagrywania kultowej Trójkowej świątecznej piosenki...
rozwiń zwiń