X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piegowate dźwięki, które niosą radość

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2018 09:00
– Proszę Pani, a ja widziałem Świętego Mikołaja na własnych oczach! – zawołał 5-letni Kuba. – Eee, Mikołaj to podruba. Zobaczyłem po butach taty – spokojnie dodał Wojtek.
Audio
  • Wyjątkowy koncert świąteczny dla dzieci (Piegowaty koncert/Trójka)

Obaj panowie należą do ekipy "Dzieci, które wiedzą lepiej". I obaj wzięli udział w naszych świątecznych "Piegowatych koncertach". Tak jak Polska Orkiestra Radiowa, która po mistrzowsku potrafiła zagrać np. świąteczne śniadanie albo wygonić Krampusa, diabelskiego stwora, który przeszkadza Mikołajowi rozdawać dzieciom prezenty.

A już najpiękniej zagrała "Dziadka do orzechów" Piotra Czajkowskiego i akompaniowała Chórowi Bez Batuty, który z wielkim wdziękiem i talentem zaśpiewał swoje pełne uroku pastorałki. Na scenie pojawił się także znakomity malarz, Wojciech Brewka, który malował to, co usłyszał. A że słyszał piękne dźwięki, więc i obraz spod jego pędzla wyszedł wspaniały. Niebawem zostanie zlicytowany, by wspomóc podopiecznych Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. 

***

Tytuł audycji: Piegowaty koncert
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Data emisji: 25.12.2018
Godzina emisji: 9.06


LOTOS KGHM
LOTOS KGHM