Barbara Wrońska: nie mogę uwierzyć w to, co los mi wciąż przynosi

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 22:03
– Czuję, że ta płyta i ten świat muzyczny, który stworzyłam przyciąga uczuciowo i emocjonalnie. Bardzo się bałam tego koncertu, bo czułam odpowiedzialność bycia gospodarzem – mówiła po swoim piątkowym występie na krakowskim finale Lata z Radiem, Barbara Wrońska.
Audio
  • Barbara Wrońska opowiada Annie Gacek i Piotrowi Stelmachowi o swoich muzycznych przemianach (Audycja specjalna/Trójka)
Barbara Wrońska
Barbara Wrońska Foto: Darek Kawka

Na scenie w Parku Jordana artystce towarzyszyli: Brodka, Nosowska, Natalia i Paulina Przybysz, Ralph Kamiński i Piotr Zioło. – To wszystko wyszło tak naturalnie i pięknie. Każdy przeżywał ze mną piosenki. Czuję, jakby spotkało mnie dzisiaj ogromne szczęście – wyznała rozmówczyni Anny Gacek i Piotra Stelmacha. 

Podczas koncertu, 30 sierpnia Barbara Wrońska wykonała z towarzyszeniem siostrzanego projektu Przybysz – Przybysz po raz pierwszy własną interpretację pieśni Stanisława Moniuszki "Złota rybka". Radiowa premiera tego utworu zaplanowana została dopiero na 6 września.

Jak układa się współpraca wokalistki z innymi artystami, w tym Natalią i Pauliną Przybysz, które są jej koleżankami z podstawówki? Kiedy artystka zdecydowała się pożegnać ze skrzypcami? I jakie rodzinne powiązania łączą ją z… Misiem Uszatkiem?

Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

***

Tytuł audycji: Audycja specjalna  
Prowadzi: Anna GacekPiotr Stelmach
G
oście: Barbara Wrońska (wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów)
Data emisji: 30.09.2019
Godzina emisji: 22.10

gs

mat. promocyjne mat. promocyjne

Czytaj także

Trójka na finale Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 21:58
– Wielki finał Lato z Radiem Festiwal 2019 to nie tylko kilkudziesięciu najlepszych polskich wykonawców, audycje Polskiego Radia na żywo i atrakcje w trzech specjalnych strefach dla widzów, ale również muzyczne premiery i niespodziank – tak o wydarzenia, które odbyły się w dniach 30-31 sierpnia w Krakowie, mówił Piotr Metz, dyrektor artystyczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Przybysz zapowiada nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 16:00
– Dla mnie najważniejszym aspektem malowania ognia jest wzmocnienie człowieka w środku, zejście głębiej w pracy z emocjami – tak Natalia Przybysz wyjaśnia tytuł albumu "Jak malować ogień", który promuje singiel zatytułowany "Ciepły wiatr".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem Festiwal 2019. Podróże pełne ochłody

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 13:00
– Na Spitsbergenie było monumentalnie i trochę nieludzko – wyznał aktor, Radosław Krzyżowski, który razem z kolegą po fachu, Michałem Majniczem, odwiedził Marka Niedźwieckiego w plenerowym studiu Trójki na krakowskim przystanku Lato z Radiem Festiwal 2019. 
rozwiń zwiń