Czego syn Katarzyny Nosowskiej nauczył się od mamy?

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 19:10
– "Żyj, jak nie żył nikt" – to tatuaż, który mam na kręgosłupie i zdanie, które chcę pozostawić przy sobie do końca życia. Chcę, żeby było pionem mojej osoby – mówi Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej.
Audio
  • Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej o wadze rozmawiania i relacji (Trójka)
  • Urodziny Katarzyny Nosowskiej na scenie. Wyjątkowe życzenia (Trójka)
Katarzyna Nosowska z synem Mikołajem
Katarzyna Nosowska z synem MikołajemFoto: Darek Kawka

LzR Nosowska koncert 1200.jpg
Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie. Transmisja koncertu Nosowskiej

Cytat pochodzi z utworu "Lila, kula i cyrkiel". – Ta piosenka mamy ma szczególne miejsce w moim sercu, bo została napisana specjalnie dla mnie – przyznaje. Gość Anny Gacek i Piotra Stelmacha mówił także o tym, co zawdzięcza Katarzynie Nosowskiej i jak postrzega ją jako artystkę. 

Artystka wystąpiła w piątkowy wieczór na scenie Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie. Świętowała tego dnia swoje urodziny. Do życzeń składanych jej przez Piotra Stelmacha i chóralnego "sto lat", kilkakrotnie odśpiewanego przez publiczność, dołączył się także jej syn. 

– Już to dziś mówiłem mamie: jednym z największych darów, które dostałem w życiu od losu, jest to, że mogłem urodzić się jej synem. Nauczyła mnie tak dużo! Zostanie to ze mną na zawsze – mówił na scenie Mikołaj Krajewski.

Wokalistka, dziękując za życzenia, nie kryła wzruszenia, dzieląc się swoimi myślami o macierzyństwie i zmaganiach z codziennością.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań.  

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem Festiwal 2019 – audycja muzyczna z transmisją koncertu Nosowskiej
Prowadzący: Anna Gacek, Piotr Stelmach
Gość: Mikołaj Krajewski (syn Katarzyny Nosowskiej)
Data emisji: 30.09.2019
Godzina emisji: 23.23

mat. promocyjne mat. promocyjne

Czytaj także

Trójka na finale Lato z Radiem Festiwal 2019 w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 21:58
– Wielki finał Lato z Radiem Festiwal 2019 to nie tylko kilkudziesięciu najlepszych polskich wykonawców, audycje Polskiego Radia na żywo i atrakcje w trzech specjalnych strefach dla widzów, ale również muzyczne premiery i niespodziank – tak o wydarzenia, które odbyły się w dniach 30-31 sierpnia w Krakowie, mówił Piotr Metz, dyrektor artystyczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Przybysz zapowiada nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 16:00
– Dla mnie najważniejszym aspektem malowania ognia jest wzmocnienie człowieka w środku, zejście głębiej w pracy z emocjami – tak Natalia Przybysz wyjaśnia tytuł albumu "Jak malować ogień", który promuje singiel zatytułowany "Ciepły wiatr".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Barbara Wrońska: nie mogę uwierzyć w to, co los mi wciąż przynosi

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 22:03
– Czuję, że ta płyta i ten świat muzyczny, który stworzyłam przyciąga uczuciowo i emocjonalnie. Bardzo się bałam tego koncertu, bo czułam odpowiedzialność bycia gospodarzem – mówiła po swoim piątkowym występie na krakowskim finale Lata z Radiem, Barbara Wrońska.
rozwiń zwiń