X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyka, wolność, Kaszuby, czyli…

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 02:00
Październikowa noc z Olem Walickim. To spotkanie w TPK powinno było już dawno temu odbyć się. jest pretekst do nadrobienia zaległości. Niebawem ukaże się bowiem jego nowa płyta pod tytułem "LLOVAGE". Partneruje mu tym razem Jacek Prościński.
Audio
  • "LLOVAGE" Olo Walickiego w Trójce (Trójka pod Księżycem)
Olo Walicki
Olo WalickiFoto: Konrad Kulczyński

Olo Walicki jest gdańszczaninem, wirtuozem kontrabasu, komponuje, aranżuje, produkuje. Tworzył dla teatru, współpracując z Andrzejem Sewerynem i z Ingmarem Villqistem, pisał też muzykę filmową.

Kaszubom, o których potrafi z zaangażowaniem opowiadać, poświęcił dwie płyty: "Kaszebe" i "Kaszebe2".

Trudno wyobrazić sobie ważne wydarzenie kulturalne w Gdańsku bez jego udziału. Trwa właśnie Festiwal All About Freedom, podczas którego także możemy słuchać jego muzyki z cyklu "Ogród powolności". To instalacje dźwiękowo-przestrzenne, realizowane przez niego wraz z Natalią Cyrzan w ECS. Lista muzyków, z którymi współpracował do tej pory, jest długa. My również czerpaliśmy z zasobów muzycznych naszego gościa, przygotowując jeden z seriali powieściowych.

To wydanie więc TPK, choć wyjątkowo z jednym tylko gościem, jest bardzo różnorodnie. Należało się pewne uspokojenie słuchającym nas po pełnym emocji i rozmaitych przygód wydaniu specjalnym sprzed tygodnia, zamykającym dzień ogłoszenia nazwisk laureatów literackiej Nagrody Nobla za lata 2018 i 2019.

Mamy nadzieję, że Państwu udało się wraz z nami wyciszyć się i pozbierać myśli.

***

Tytuł audycji: Trójka pod Księżycem
Prowadzi: Barbara Marcinik

Wydawca: Wojciech Dorosz
Data emisji: 18.10.2019
Godzina emisji: 0.05

Czytaj także

Konsulat, ale dostępny

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 22:00
Miejsce gościnne, pełniące wiele funkcji, znajdujące się prawie w centrum miasta, a jednak na uboczu – czyli nowa od roku siedziba Gdyńskiego Centrum Kultury, które nazywa się teraz nobliwie: Konsulat Kultury. Skąd ta nazwa?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prapremiery, prapremiery

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 22:00
Sezon kulturalny 2019/2020 rozpoczęty, ale kolejne teatry wciąż prezentują swoje pierwsze premiery w tym sezonie. Wśród nich są prapremiery. I o nich mówimy w tym, pierwszym w październiku tego roku, wydaniu MBK. 
rozwiń zwiń