X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncerty pod chmurką, czyli kto zmókł na Open'erze

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2012 15:27
Błoto i kalosze już na stałe wpisały się w scenerię gdyńskiego festiwalu. Członkowie L.Stadt i Cool Kids Of Death mają szczególne pogodowe doświadczenia z tegorocznej edycji.
Audio
Chmura nadciągająca nad openerowe pole
Chmura nadciągająca nad open'erowe pole Foto: fot. PR/M. Nogaś

W trakcie festiwalowych relacji z Gdyni nie raz mogliśmy na antenie Trójki słyszeć dźwięk padającego deszczu, chlapiącego błota, a nawet ... grzmotów! Publiczność festiwalowa doskonale sobie radzi z chmurną pogodą dzięki kaloszom i pelerynom, ale artystom nie udaje się uniknąć obaw, szczególnie o frekwencję podczas koncertów. 

- To było bardzo miłe, że ludzie się nie rozeszli, gdy zaczęło padać, wręcz przeciwnie - już w prawdziwych strugach deszczu prosili o bis - mówił z radością Krzysiek Ostrowski po koncercie CKOD. Grupa, która wystąpiła ostatniego dnia festiwalu na Scenie Głownej zaprezentowała utwory z ostatniej płyty "Plan ewakuacji". - Stosunkowo mało koncertów graliśmy po jej wydaniu i dopiero teraz te utwory zaczynają działać na żywo - mówił wśród strug deszczu.

Dzień wcześniej Scenę Główną otworzył występ grupy L.Stadt. Ich repertuar doskonale pasował do aury panującej na i nad lotniskiem Gdynia- Kosakowo, a szczególnie piosenka "UFO". Podobieństwo tego tytułu do zjawiska atmosferycznego, jakie udało się uwiecznić Michałowi Nogasiowi na zdjęciu powyżej, jest ewidentne. - "UFO" to cover utworu Jima Sullivana, piosenka znajdzie się na naszej najnowszej płycie, która będzie naszym hołdem złożonym amerykańskim - mówi wokalista grupy Łukasz Lach.

Gdzie jeszcze usłyszymy CKOD tego lata? Kiedy ukaże się nowy album L.Stadt? Wysłuchaj rozmów z muzykami. 

 

A wszystkie Trójkowe wywiady i relacje z Open'er Festival 2012 znajdziesz TU>>

Zobacz więcej na temat: Gdynia Open'er Festival 2012

Czytaj także

Bill Laswell i Senser na Nowych Horyzontach

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2012 13:48
Legenda amerykańskiej sceny alternatywnej Bill Laswell oraz grupa rap-metalowa Senser potwierdzili swój udział w tegorocznej imprezie T-Mobile Nowe Horyzonty, która odbędzie się we Wrocławiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy L.Stadt i 63 dni do Nowej Muzyki...

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 16:49
13 dni do Open'era, 42 do Off Festivalu i 63 do Nowej Muzyki. Dzisiaj kolejna odsłona artystów z tego zamykającego sierpień festiwalu! Bardzo się cieszę z koncertu Brygady Kryzys w Gdyni i nowej piosenki L.Stadt na naszej antenie!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co się dzieje z dziećmi na Open'erze?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2012 15:00
- Mogę mówić na temat, na którym się nie znam. Albo kazać mojemu córce założyć czapkę, bo jest mi zimno w głowę - mówi 45-letnie dziecko w jednym z namiotów trójmiejskiego Festiwalu. O niezwykłym spektaklu opowiada Agnieszka Obszańska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lipiński: 30 lat minęło jak jeden dzień

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2012 13:58
Brygada Kryzys ze swoją "czarną płytą" wystąpiła w ostatnim dniu Open'er Festival na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Tomek Lipiński przed koncertem gościł w trójkowym studiu terenowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filmowy schron Open'era

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2012 15:29
- W naszym namiocie, na wygodnych krzesłach i pufach mieści się około 400 osób, które w przerwach między koncertami przychodzą oglądać filmy - mówi Artur Liebhart, koordynator Alter Kina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nosowska: scena jest dla mnie głębszą formą obnażenia niż nagość

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2012 17:35
- Skrajnie podejrzane wydają mi się osoby, które wychodzą na scenę i się nie boją. Przecież publiczność przecież poświęca czas, często pieniądze, a to jest odpowiedzialność - mówiła artystka po Open'erowym występie.
rozwiń zwiń