Kazik na Żywo króluje w rocznym zestawieniu "LP3"!

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2012 09:38
W specjalnym wydaniu "Listy Przebojów Trójki" podsumowaliśmy wszystkie dotychczasowe notowania roku 2012! Numerem jeden został utwór "Plamy na słońcu".
Kazik na Żywo
Kazik na ŻywoFoto: fot. Rafał Nowakowski

Wyjątkowe notowanie prowadził Piotr Baron .

Wszystkie notowania znajdziecie na stronie lp3.polskieradio.pl

"Lista Przebojów Trójki" - podsumowanie roku 2012:

1. PLAMY NA SŁOŃCU  -  Kazik Na Żywo

2. KTO?  -  Nosowska

3. UNTOUCHABLE  -  Anathema

4. VARSOVIE  -  Brodka

5. WILKI DWA  -  Luxtorpeda

6. ET SI TU N'EXISTAIS PAS  -  Acid Drinkers

7. SOMEONE LIKE YOU (live)  -  Adele

8. PIŁEM W SPALE, SPAŁEM W PILE  -  Artur Andrus

9. NO LIGHT NO LIGHT  -  Florence And The Machine

10. ECHO  -  Julia Marcell

Posłuchaj dźwiękowej historii "Listy"!

11. SOMEBODY THAT I USED TO KNOW  -  Gotye feat. Kimbra

12. REDBUD TREE  -  Mark Knopfler

13. PIOSENKA Z PRANIEM W TLE  -  Piotr Bukartyk & Katarzyna Groniec

14. GLANKI I PACYFKI  -  Artur Andrus

15. PEOPLE HELP THE PEOPLE  -  Birdy

16. LIVE TO RISE  -  Soundgarden

17. LOS CEBULA I KROKODYLE ŁZY  -  Coma

18. DRIVING TOWARDS THE DAYLIGHT  -  Joe Bonamassa

19. SPECTRUM  -  Florence And The Machine

20. JA I TY  -  Ania Rusowicz

21. AMNESIA  -  Dead Can Dance

22. VIDEO GAMES  -  Lana del Rey

23. WHEN A BLIND MAN CRIES  -  Metallica

24. I FOLLOW RIVERS  -  Triggerfinger

25. ZOMBI!  -  Lao Che

26. OPIUM  -  Dead Can Dance

27. SKYFALL  -  Adele

28. LINOSKOCZEK  -  Skubas

29. NOC KOMETY  -  Cuba de Zoo

30. UNO MOMENTO MORTIS  -  Grzegorz Turnau

Czytaj także

1500. wydanie LP3 - zobacz wideo i galerię

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2010 08:05
W piątek 29 października Trójka oraz jej Słuchacze obchodzili wyjątkowe święto - 1500. wydanie Listy Przebojów Programu 3. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Nogaś o Marku, który lubi być niewidzialny

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 08:00
Fakt, że Marek Niedźwiecki napisał książkę, nikogo nie powinien dziwić. Za nami przecież wydawnictwa związane z "Listą Przebojów Trójki". Ale informacja, że Marek Niedźwiecki napisał książkę… o sobie, jest co najmniej elektryzująca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzy wiedźmy, niedźwiedź i byk, czyli Trójka na parkiecie!

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2012 06:00
Co wspólnego mają "Lista Przebojów Trójki" i warszawska Giełda Papierów Wartościowych? Czy Trójka miałaby szanse dostać się na WIG 20? Na 33 dni przed 50. urodzinami Programu Trzeciego Polskiego Radia nadajemy z Sali Notowań GPW!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radiowa Trójka na monetach! WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2012 20:30
- NBP 30 marca wyemituje dwuzłotówkę na cześć 50-lecia Trójki i każdy będzie mógł taką monetę posiadać - zapowiedział prof. Marek Belka, prezes NBP, podczas specjalnej audycji "Trójka na parkiecie" nadawanej z Giełdy Papierów Wartościowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tom 12 - Żelowożalowe

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2012 09:28
Drugi z tomów specjalnych trójkowej kolekcji już do nabycia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skunk Anansie odwiedzili Listę Przebojów Trójki

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2012 19:20
Każdą kolejną płytą wdzierają się na listy przebojów, w tym LP3, na której gościło kilkanaście ich piosenek. W ramach promocji nowej płyty Skunk Anansie odwiedzili Trójkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mówią weki albo Przeboje Wekowanych Potraw!

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2012 11:25
Marek Niedźwiecki postanowił rozszerzyć formułę "Listy" i podjął się poprowadzenia pierwszego w historii notowania słoikowego! Na pierwszym, od lat niezagrożonym, miejscu znalazł się...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Lucy Phere" niepokonany!

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2012 10:00
Pierwsza trójka 1612. notowania "Listy Przebojów Trójki" pozostała bez zmian!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lista marzeń Marka Niedźwieckiego

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2012 09:40
Dwupłytowy album "Moja lista marzeń", którego pomysłodawcą jest Marek Niedźwiecki, to wybór utworów, które autor umieściłby na wymarzonej przez siebie Liście. A do płyty - specjalna dwuzłotówka na jubileusz 50-lecia Trójki!
rozwiń zwiń