X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rockowa moc "Przed godziną zero"

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2013 15:47
Gośćmi Tomasza Żądy w audycji "Przed godziną zero" będą zespoły Bipolar Bears oraz Shamboo i Muniek. Obie formacje wydały właśnie albumy, będzie zatem okazja, by posłuchać nowych utworów. Zapraszamy dziś po godz. 23.00.
Shamboo + Muniek
Shamboo + MuniekFoto: mat. promocyjne S.P. Records

Bipolar Bears pochodzą z Wrocławia, grają muzykę z pogranicza rocka i elektroniki. Debiutowali w 2010 roku płytą "Interpolar Link". Rok później ukazały się "Przestępstwa". Teraz wydali trzeci album "'Aina Makua" – mógł on się ukazać dzięki przyjaciołom i fanom, którzy finansowo wsparli zespół.

Z kolei grupa Shamboo to – jak czytamy na stronie zespołu – "legenda częstochowskiej sceny muzycznej", która koncertowy debiut zaliczyła w maju 1982 roku. Zygmunt "Muniek" Staszczyk był pierwszym basistą zespołu! Już bez przeszłego lider T.Love w składzie, kapela zagrała w 1983 roku na festiwalu w Jarocinie, potem - po kilku latach koncertowania - zawiesiła działalność. W 2009 roku reaktywowała się, aby wystapić na imprezie z okazji urodzin Muńka. To wydarzenie zainicjowało nowy etap w działalności kapeli, który doprowadził do nagrania płyty zatytułowanej "Tata".

Na audycję "Przed godziną zero" zapraszam we wtorek 8 października o godzinie 23.05.
Tomasz Żąda

Zobacz więcej na temat: Muniek Staszczyk Tomasz Żąda