X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie książki zdobywają Londyn

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2017 12:58
W przyszłym tygodniu od 14 do 16 marca trwać będą Targi Książki w Londynie. W tym roku są skupione wokół polskiego rynku wydawniczego.
W Londynie zaczynają się Targi Książki
W Londynie zaczynają się Targi KsiążkiFoto: shutterstock.com/Alextype

- To impreza bardzo branżowa, przychodzą tam agenci, wydawcy, tłumacze i wszyscy, którzy handlują prawami bądź zajmują się zawodowo rynkiem książki. My nie jesteśmy tam gościem honorowym. My jesteśmy tam "market focus", czyli rynkiem, na którym skupia się uwaga targów - mówi Mariusz Cieślik z Instytutu Książki.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego dźwięku, w którym opowiadamy o tym, jak będą wyglądać, do kogo są skierowane i jakie efekty mogą przynieść Targi w Londynie.

***

Tytuł audycji: Z dala od Trójki
Prowadzi: Natalia Grzeszczyk
Gość:
Mariusz Cieślik (Instytut Książki), Jacek Dehnel (pisarz)
Data emisji: 8.3.2017
Godzina emisji: 9.44

mp/fbi


Czytaj także

"Cienioryt". Książka o fantastycznym mieście cieni

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2016 15:00
- W mieście Seriva cienie są wielkim tabu kulturowym. Zwykły turysta mógłby nadepnąć tam komuś na cień, ale konsekwencje byłyby bardzo nieprzyjemne - opowiada autor książki pt. "Cienioryt" Krzysztof Piskorski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Czerwień". Linda Nagata i jej futurystyczni żołnierze

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2017 15:28
- Przyszłość, która stworzyłam, jest bardzo podobna do teraźniejszości. Najbogatsi ludzie świata manipulują polityką tak, by służyła ich interesom - powiedziała autorka sagi science fiction "Czerwień" Linda Nagata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fantastyczne słowiańskie bestiarium i Martwa Ziemia

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 17:46
Na drogach tej krainy można spotkać wiły, utopce, dziwożony i czarty... Zanim wybierzemy się w podróż do Martwej Ziemi, świata stworzonego przez Jacka Łukawskiego, warto powtórzyć wiadomości ze słowiańskiego bestiariusza.
rozwiń zwiń