Dobre strony wielkanocnej kwarantanny

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2020 15:00
W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, związanym z pandemią koronawirusa i konieczną społeczną izolacją, autor audycji Mariusz Cieślik rozmawiał z satyrykami i twórcami komediowymi o dobrej stronie kwarantanny.
Audio
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock

Gośćmi audycji byli: Krzysztof Jaroszyński, Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju), Adam Małczyk (Formacja Chatelet), Robert Motyka (Paranienormalni) oraz Olaf Lubaszenko. Nie zabrakło także cenionych przez Słuchaczy Trójkowych "archiwaliów z rozrywki". 

***

Tytuł audycji: Wielkanoc z Trójką w domu
Prowadzi: Mariusz Cieślik
Data emisji: 13.04.2020
Godzina emisji: 12.05

ml/kr

Czytaj także

Ireneusz Krosny: komedia to wspólne przeżywanie radości

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 14:00
– Mim w telewizji to bardzo duży problem – mówił w audycji specjalizujący się w pantomimie komicznej Ireneusz Krosny. A jak to jest z radiem? Przekonaliśmy się o tym, ponieważ to właśnie ten jedyny w swoim rodzaju artysta był gościem Łukasza Szweda w "Akademii rozrywki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julian Mere: kiedyś młodzi w teatrze mieli się od kogo uczyć

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2020 14:00
Gościem "Akademii Rozrywki" był bard i aktor warszawskiego teatru Rampa Julian Mere, który opowiedział o swojej nowej płycie poświęconej najważniejszym postaciom polskiej sceny teatralnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Gąsowski: gdy mówi się poważnie ze sceny, to ludzie w to wierzą

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 14:00
Gościem prowadzonej tym razem przez duet: Łukasz Szwed i Mariusz Cieślik "Akademii Rozrywki", był znany i lubiany aktor Piotr Gąsowski.
rozwiń zwiń