X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Śledztwo ws. Kaczyńskiego ma przykryć wpadki rządu?

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2013 18:19
- Sądzę, że zarzuty wysuwane przez PO zostaną właściwie odebrane przez społeczeństwo i odwrócą się przeciwko tym, którzy je wysuwają - ocenił Stanisław Piotrowicz z PiS.
Audio
  • Stanisław Piotrowicz (PiS) i Michał Szczerba (PO) m.in. o śledztwie w sprawie Jarosława Kaczyńskiego (Puls Trójki)
Jarosław Kaczyński
Jarosław KaczyńskiFoto: wybierzpis.org.pl

Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieujawnienia w oświadczeniach majątkowych Jarosława Kaczyńskiego ponad 400 tys. zł darowizny od klubu parlamentarnego PiS na koszty adwokackie.
Zdaniem gościa audycji "Puls Trójki", polityka PiS Stanisława Piotrowicza jest to próba przykrycia informacji niewygodnych dla rządu. Jako przykład wymienił ostatnie doniesienia o wydatkach PO na garnitury dla premiera i sukienki dla jego żony. - Zarzuty te pojawiają się, gdy spadają notowania Platformy, kiedy wzrastają niepokoje społeczne i niezadowolenie z rządów PO - podkreślił Piotrowicz.
W ocenie Michała Szczerby z PO nie powinno się oceniać decyzji prokuratury.  - W tej sprawie było prowadzone przez prokuraturę warszawską postępowanie sprawdzające, a w tej chwili mamy wszczęte śledztwo. Bardzo bym prosił, żebyśmy oddzielali dwie sprawy - zawiadomienie prokuratury przez posła PO i wszczęcie procedury przez prokuraturę - stwierdził Szczerba.
Piotrowicz i Szczerba rozmawiali także m.in. o wecie prezydenta Bronisława Komorowskiego pod ustawą, która miała cofnąć tzw. reformę byłego ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina.

Wysłuchaj całej audycji!

Rozmawiał Damian Kwiek.

Czytaj także

Poseł PO donosi do prokuratury na Jarosława Kaczyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2013 23:51
Cezary Tomczyk skierował do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego przestępstwa nieujawnienia w oświadczeniu majątkowym ponad 400 tys. zł darowizny od Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śledztwo ws. oświadczenia majątkowego Jarosława Kaczyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2013 13:53
Śledztwo dotyczy nieujawnienia w oświadczeniach majątkowych Jarosława Kaczyńskiego ponad 400 tys. zł darowizny od klubu parlamentarnego PiS na koszty adwokackie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Błaszczak: śledztwo ws. oświadczeń Jarosława Kaczyńskiego to atak polityczny

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2013 23:59
- Żadnej darowizny dla Jarosława Kaczyńskiego nie było - podkreślił szef klubu Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Błaszczak.
rozwiń zwiń