X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

WOŚP. Wylicytuj weekend w kultowym Mateczniku Niedźwiedzia

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 17:42
Zapraszamy do udziału w licytacji, której przedmiotem jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Mateczniku Niedźwiedzia - ulubionym apartamencie Marka Niedźwieckiego w Hotelu Las w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby.
WOŚP. Wylicytuj weekend w kultowym Mateczniku Niedźwiedzia
Foto: PAP/Maciej Kulczyński

W niedzielę 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja Jerzego Owsiaka zbiera pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej. Chodzi m.in. o wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci, RTG przyłóżkowe, radiologiczne stacje diagnostyczne, aparaty USG.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zobacz serwis specjalny WOŚP >>>
Fundacja po raz drugi zbiera pieniądze na rzecz godnej opieki medycznej dla seniorów. W ramach środków z zeszłorocznego Finału Fundacja WOŚP wyposażyła wszystkie istniejące w Polsce oddziały geriatryczne i gotowa jest wesprzeć w ten sam sposób każdy nowy oddział, który będzie miał kontrakt z NFZ.

Zasilając konto WOŚP, można wylicotwać weekendowy pobyt (noclegi ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz możliwością bezpłatnego korzystania z sauny, basenu, bilardu, siłowni) dla dwóch osób w Mateczniku Niedźwiedzia - ulubionym apartamencie Marka Niedźwieckiego w Hotelu Las w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby.

Zapraszamy do udziału w licytacji >>>

Czytaj także

Cała Polska i nie tylko grała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 16:41
W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała pieniądze za które kupi specjalistyczny sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej i oddziałów geriatrycznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jedni chwalą, drudzy krytykują. WOŚP dzieli polityków

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 18:20
Dla jednych szlachetna akcja charytatywna. Dla innych - jedna z wielu zbiórek pieniędzy zorganizowana przy ogromnym wsparciu państwa. Politycy są podzieleni w ocenach efektów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niezwykłe aukcje WOŚP. Messi kontra Piechociński

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 17:31
Messi czy Piechociński? Buty słynnego piłkarza wygrywają z aukcją ministra gospodarki w nieformalnej rywalizacji podczas 22. Finału WOŚP.
rozwiń zwiń