WOŚP. Wylicytuj weekend w kultowym Mateczniku Niedźwiedzia

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 17:42
Zapraszamy do udziału w licytacji, której przedmiotem jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Mateczniku Niedźwiedzia - ulubionym apartamencie Marka Niedźwieckiego w Hotelu Las w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby.
WOŚP. Wylicytuj weekend w kultowym Mateczniku Niedźwiedzia
Foto: PAP/Maciej Kulczyński

W niedzielę 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja Jerzego Owsiaka zbiera pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej. Chodzi m.in. o wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci, RTG przyłóżkowe, radiologiczne stacje diagnostyczne, aparaty USG.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zobacz serwis specjalny WOŚP >>>
Fundacja po raz drugi zbiera pieniądze na rzecz godnej opieki medycznej dla seniorów. W ramach środków z zeszłorocznego Finału Fundacja WOŚP wyposażyła wszystkie istniejące w Polsce oddziały geriatryczne i gotowa jest wesprzeć w ten sam sposób każdy nowy oddział, który będzie miał kontrakt z NFZ.

Zasilając konto WOŚP, można wylicotwać weekendowy pobyt (noclegi ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz możliwością bezpłatnego korzystania z sauny, basenu, bilardu, siłowni) dla dwóch osób w Mateczniku Niedźwiedzia - ulubionym apartamencie Marka Niedźwieckiego w Hotelu Las w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby.

Zapraszamy do udziału w licytacji >>>

Czytaj także

Cała Polska i nie tylko grała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 16:41
W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała pieniądze za które kupi specjalistyczny sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej i oddziałów geriatrycznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jedni chwalą, drudzy krytykują. WOŚP dzieli polityków

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 18:20
Dla jednych szlachetna akcja charytatywna. Dla innych - jedna z wielu zbiórek pieniędzy zorganizowana przy ogromnym wsparciu państwa. Politycy są podzieleni w ocenach efektów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niezwykłe aukcje WOŚP. Messi kontra Piechociński

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 17:31
Messi czy Piechociński? Buty słynnego piłkarza wygrywają z aukcją ministra gospodarki w nieformalnej rywalizacji podczas 22. Finału WOŚP.
rozwiń zwiń