Pierwszy dzień w Ooniverku

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 18:00
Ooniverek wystartował! Dziś odbyły się pierwsze zajęcia w przedszkolu rehabilitacyjnym Fundacji KOOCHAM.
Audio
  • Pierwszy dzień w Ooniverku (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Ooniwerek może przyjąć jeszcze kilkanaścioro dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną
Ooniwerek może przyjąć jeszcze kilkanaścioro dzieci z niepełnosprawnością sprzężonąFoto: materiały Fundacji KOOCHAM

Nie moglibyśmy tego powiedzieć, gdyby nie słuchacze Trójki. To Państwo ofiarowali zawrotne kwoty za przedmioty na grudniowych licytacjach. W sumie z czterech licytacji i smsów uzbierało się prawie 650 tys. złotych. I ta kwota wciąż rośnie, bo można nadal wysyłać smsy o treści POMOC na nr 73 645.

Święta bez granic - wszystko o akcji >>>

Pieniądze pomogą wyposażyć przedszkole w sprzęt dobrany indywidualnie do potrzeb każdego dziecka. Na razie podopiecznych jest czworo, ale Ooniverek dysponuje miejscami dla osiemnaściorga dzieci. - Mamy nadzieję, że jak pojawią się kolejne dzieciaki, będziemy mogli pozwolić sobie na dobór ciekawszych terapii, angażować więcej osób, kupować nowe sprzęty - podkreśla Joanna Palica, prezes Fundacji KOOCHAM.

Jak dzieci były witane pierwszego dnia w nowym przedszkolu? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Prowadzi: Robert Kantereit
Autor: Magdalena Karczewska
Goście: Joanna Palica (prezes Fundacji KOOCHAM), Anna Majewska (neurologopeda, pedagog), Małgorzata Socha (fizjoterapeutka, terapeutka integracji sensorycznej), Katarzyna Hałdaś (architekt), Marlena Załęcka i Anna Kornecka (matki podopiecznych przedszkola Ooniverek)
Data emisji:
4.01.2015
Godzina emisji: 16.24

mk

Czytaj także

Sukienka ZAZ najcenniejsza podczas Trójkowej licytacji!

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2015 19:37
Absolutnym hitem pierwszej tegorocznej aukcji okazała się koncertowa sukienka oraz płyta "Paris, Encore!" z autografem. Pan Robert wylicytował zestaw za 36 333 zł. Podczas pierwszej Trójkowej licytacji w ramach akcji "Święta bez granic" w sumie udało się zebrać 175 966 złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zestaw od Olgi Tokarczuk przebojem drugiej świątecznej licytacji w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 18:55
Cały dochód z licytacji przeznaczony będzie na charytatywną akcję Święta bez granic 2015, w ramach której wspieramy podopiecznych Fundacji KOOCHAM. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej aukcji. Zebraliśmy ponad 100 tys. zł! Dodatkowo, w ramach charytatywnych sms-ów, słuchacze przekazali ponad 60 tys. złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzecia, absolutnie rekordowa licytacja za nami!

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 19:06
Podczas trzeciej licytacji zebraliśmy dzięki Państwu ponad 162 tys. zł. Dodatkowo z smsów uzyskaliśmy ponad 107 tys. zł. Cały dochód z prowadzonej przez Kubę Strzyczkowskiego aukcji przeznaczony będzie na charytatywną akcję "Święta bez granic 2015", w ramach której wspieramy podopiecznych Fundacji "KOOCHAM".
rozwiń zwiń