X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przepis na szczęście istnieje!

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 11:52
Zapraszamy do wysłuchania reportażu pt. "Wszystko jest możliwe". To historia o determinacji i odwadze w spełnianiu marzeń.
Z wiarą i energią łatwiej jest realizować nawet najbardziej śmiałe marzenia (zdjęcie ilustracyjne)
Z wiarą i energią łatwiej jest realizować nawet najbardziej śmiałe marzenia (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Glow Images/East News

Agata Gikuma już boi się myśleć o nowym biznesie, który mogłaby prowadzić. Ma już cztery świetnie prosperujące i - jak mówi - co wymyśli, to się spełnia. Wyjechała do Anglii, nie znając angielskiego. Dzięki wielkiej determinacji i ciężkiej pracy poradziła sobie tam doskonale. Teraz jest szczęśliwą żoną oraz matką czwórki dzieci i z radością spełnia się w życiu zawodowym.

***

Reportaż Hanna Bogoryja-Zakrzewska pt. "Wszystko jest możliwe" zostanie wyemitowany we wtorek (16.02) w godzinach 18.15-18.30.

Czytaj także

Pomogą każdemu. Nieważne, jak ostre ma pazury

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 20:25
Napoleon to bocian bardzo zaprzyjaźniony z placówką. Podobnie jak jego kumpel - Znicz. Spotkać ich można w wyjątkowym miejscu, w którym każde zwierzę znajdzie pomoc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debiut w wieku 94 lat. "Jestem dumny"

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2016 19:30
- To jest moja pierwsza wystawa, ale mam świadomość, że i ostatnia. Mam przecież 94 lata - mówi Wojciech Tuszko, przez całe życie kochający fotografię.
rozwiń zwiń