Jak będzie wyglądało otwarcie igrzysk w Rio?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2016 17:00
- Wczoraj była próba ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich i chyba możemy zdradzić, że będzie bardzo dużo muzyki w brazylijskim stylu - słyszymy w jednej z pierwszych relacji naszych wysłanników do Rio de Janeiro.
Audio
  • Jak będzie wyglądało otwarcie igrzysk w Rio? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Igrzyska olimpijskie rozpoczynają się w piątek, 5 sierpnia
Igrzyska olimpijskie rozpoczynają się w piątek, 5 sierpniaFoto: PAP/EPA/TATYANA ZENKOVICH

Trójkowi dziennikarze - Michał Gąsiorowski i Tomasz Gorazdowski - spekulują, kto może zapalić znicz olimpijski. - Coraz więcej jest przecieków, coraz więcej wiadomo, choć sporo informacji jest tu objętych embargiem - mówi Michał Gąsiorowski.

Igrzyska w Rio na antenie Trójki >>>

Dlaczego dotarcie na położone nawet "rzut beretem" obiekty wioski olimpijskiej jest skomplikowane? Jakie przygody podczas podróży do Rio de Janeiro miała Agnieszka Radwańska? O tym opowiada w audycji Michał Gąsiorowski.

Relacje z igrzysk w Rio będziemy Państwu prezentować od poniedziałku do soboty w porannej i popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" o godzinie 8.15 i 16.40 oraz w niedziele o godzinie 9.05 i po 17.00 w "Trzeciej stronie medalu".

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - popołudnie
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autor: Krzysztof Łoniewski, Michał Gąsiorowski, Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 4.08.2016
Godzina emisji: 16.39

fbi/mk

Czytaj także

Rio 2016: odliczanie zakończone. Rusza wielkie święto sportu

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2016 10:45
Lata przygotowań, dziesiątki pytań dotyczących bezpieczeństwa i afera dopingowa. Przed startem igrzysk olimpijskich w Rio kontrowersji niestety nie brakowało.
rozwiń zwiń