X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kowal: podpisanie umowy z Ukrainą ciągle możliwe

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2013 09:06
Eurodeputowany Paweł Kowal uważa, że nadal jest możliwe podpisanie umowy o stowarzyszeniu Ukrainy z Unią Europejską.
Audio
  • Paweł Kowal uważa, że cały czas jest możliwe i potrzebne podpisanie umowy o stowarzyszeniu Ukrainy z UE (Sygnały dnia/Jedynka)
Paweł Kowal
Paweł KowalFoto: Wojciech Kusiński/PR

Wczoraj rząd Ukrainy zakomunikował, że wstrzymuje prace nad podpisaniem umowy. - Faktycznie oświadczenie rządu było przykre, ale w poważnej polityce nie ma miejsca na emocje, które się naturalnie nasuwają, tylko na włączenie planu awaryjnego - mówi w radiowej Jedynce eurodeputowany Paweł Kowal, lider PJN.

Córka Julii Tymoszenko >>> Janukowycz chce nam odebrać przyszłość w Europie

Jego zdaniem, plan awaryjny powinien się zasadzać na tym w najbliższym tygodniu, że podpisanie umowy ciągle jest możliwe. Kowal zauważył, że prezydent Wiktor Janukowycz ostatecznie się nie wypowiedział się w tej sprawie, co daje przestrzeń do debaty.

Aleksander Kwaśniewski >>> Utrzymać rozmowy z Ukrainą

Rozmawiał Grzegorz Ślubowski.
(ag)

>>>Zapis całej rozmowy

Czytaj także

"To zawód" - dyplomacja unijna o decyzji Ukrainy

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2013 20:33
Unia Europejska jest rozczarowana decyzją ukraińskiego rządu o zawieszeniu przygotowań do podpisania umowy stowarzyszeniowej. Oświadczenie w tej sprawie przedstawiła szefowa unijnej dyplomacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kijów: nocna manifestacja poparcia dla umowy z UE

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2013 06:31
Około dwóch tysięcy ludzi protestowało w nocy z czwartku na piątek na głównym placu Kijowa, Majdanie Niepodległości, przeciwko decyzji rządu Ukrainy o wstrzymaniu przygotowań do podpisania umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ukraińska prasa o zwrocie ku Moskwie

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2013 07:40
Ukraińska prasa szeroko opisuje czwartkowy zwrot polityki zagranicznej ku Moskwie. Media śledzą także dokładnie manifestacje, które późnym wieczorem zorganizowali Ukraińcy. W Kijowie przyszło na nią kilka tysięcy osób.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jewhenija Tymoszenko: Janukowycz chce nam odebrać przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2013 08:24
- To straszne, że jeden człowiek może decydować o wszystkim na podstawie własnych interesów, a nie tego co jest potrzebne Ukrainie. Przez to możemy stracić największą szansę w historii - powiedziała w "Sygnałach dnia" córka byłej premier Ukrainy.
rozwiń zwiń