X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marika i Skubas. Niespodziewana premiera radiowa

Album zatytułowany "Marta Kosakowska" jest zupełnie inny od poprzednich krążków Mariki. Także ze względu na wyjątkowych gości.
Marika i Tomasz Żąda w studiu Trójki
Marika i Tomasz Żąda w studiu TrójkiFoto: Polskie Radio
O Audycji
Tytuł Marika i Skubas. Niespodziewana premiera radiowa 2015/10/11 11:00
Opis

Album zatytułowany "Marta Kosakowska" jest zupełnie inny od poprzednich krążków Mariki. Także ze względu na wyjątkowych gości.

Studyjny album Mariki ukazuje się 23 października. "Marta Kosakowska" to pod wieloma względami przełomowy longplay. Wokalistka przygotowała dojrzałą, refleksyjną i liryczną płytę.

Wokalnie towarzyszy jej m.in. Skubas, z którym Marika zna się od lat. - Dziś ja już nie jestem dziewczyną, on nie jest chłopakiem, ale jesteśmy kobietą i mężczyzną. Zaśpiewaliśmy piosenkę, w której chodzi o problemy komunikacyjne, o to jak się porozumiewać, kiedy tego nie umiemy, kiedy nie wynieśliśmy z domu tej zdolności - przyznała wokalistka.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której premierę radiową miała piosenka Mariki i Skubasa, która dla wielu może okazać się zaskoczeniem i niespodzianką. Artystka opowiedziała też szczerze o pracy nad albumem, ale też o traceniu fanów.

***

Tytuł audycji: Zaraz wracam
Prowadzi: Tomasz Żąda
Gość: Marika (Marta Kosakowska)
Data emisji: 11.10.2015
Godzina emisji: 11.10

ei/fbi

Playlista
Tagi

Playlista
  • Ayoub Jean Baptiste, Faby Jérôme, Dubost Pierre, - Black Anarchy
  • Roulin François Elie , - Invincible Gaulish
  • Russell McNamara, - Mayhem Mover