Męskie Granie wybrzmiało w Warszawie!

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2014 09:20
Grubson z Tymonem Tymańskim, Illusion oraz L.U.C, Molesta Ewenement z Markiem Dyjakiem, Nosowska oraz Skubas, Nowe Sytuacje i Smolik - to wachlarz znamienitych artystów, których usłyszeli uczestnicy warszawskiego koncertu Męskie Granie. W poniedziałek wspominamy sobotnie koncerty.
L.U.C podczas koncertu Męskie Granie w Warszawie
L.U.C podczas koncertu Męskie Granie w WarszawieFoto: D.Kramski

W pierwszą sobotę sierpnia w warszawskim Forcie Bema odbyła się warszawska odsłona Męskiego Grania. W poniedziałkowej odsłonie audycji "Męskie Granie" wracamy do tego wyjątkowego wydarzenia.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

W audycji zaprezentujemy kulisy warszawskiej imprezy, porozmawiamy o wrażeniach i spróbujemy choć trochę przybliżyć klimat sobotniego wieczoru.

Do słuchania audycji "Męskie granie" zapraszamy w poniedziałek (04.08) o godzinie 15.05.

(mat. promocyjne, fbi)

Czytaj także

Męskie Granie 2014. Nergal: samotność jest cudowna

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2014 16:45
- Zdałem sobie sprawę, że bycie samotnym jest tak samo piękne jak bycie z kimś. Ja po prostu lubię swoje towarzystwo - mówił Adam "Nergal" Darski w rozmowie z Anną Gacek i Piotrem Stelmachem w audycji "Myśliwiecka 3/5/7".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawid Podsiadło odkrywa polską muzykę

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2014 16:11
- Dopiero teraz tak naprawdę poznałem i zrozumiałem utwory, które prezentujemy na Męskim Graniu. To dla mnie powrót do korzeni całego tego emocjonalnego ruchu, który miał miejsce w latach 80. i 90. - mówił Dawid Podsiadło w "Myśliwieckiej 3/5/7".
rozwiń zwiń

Czytaj także

L.U.C oraz Illusion razem na scenie "Męskiego Grania"

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2014 18:41
- To był nasz pierwszy występ, ale na pewno nie ostatni - mówią zgodnie L.U.C i Tomasz "Lipa" Lipnicki z zespołu Illusion. Muzycy wystąpili wspólnie na koncercie Męskiego Grania, gościli też w audycji "Mało obiektywnie".
rozwiń zwiń