Ksiądz i mężatka. O miłości niemożliwej

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2015 18:00
- Wszystko w moim życiu musiało się zdarzyć i wszystko miało swój sens - powiedział w "Godzinie prawdy" Kryspin Krystek, który porzucił sutannę dla kobiety.
Audio
  • Ksiądz i mężatka. O miłości niemożliwej (Godzina prawdy/Trójka)
Kryspin Krystek opowiadał w audycji o historii swojej miłości oraz o książce, którą napisał - Zakochana koloratka
Kryspin Krystek opowiadał w audycji o historii swojej miłości oraz o książce, którą napisał - "Zakochana koloratka"Foto: Depositphotos

- Oboje byliśmy na rozdrożu i obojgu nie było po drodze, by zadowolić się półśrodkami czy podwójną moralnością. To nie był łatwy wybór, ale wiedzieliśmy, że to uczucie, którego nie wolno nam zaprzepaścić - mówił gość Michała Olszańskiego, który spotkał wielką miłość po czterech latach życia w kapłaństwie.

Kryspin Krystek opowiadał w audycji o historii swojej miłości, 30 latach, które upłynęły od czasu odejścia ze stanu duchownego, oraz o pożegnaniu żony... Wspomina także o książce, którą napisał, zatytułowanej "Zakochana koloratka".

***

Tytuł audycji: Godzina Prawdy
Prowadził:
Michał Olszański
Gość: Kryspin Krystek
Data emisji: 13.02.2015
Godzina emisji: 12.05

(fbi/iwo)

Czytaj także

Ks. Jan Kaczkowski: kocham kapłaństwo, nie znoszę klechostwa

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2020 13:00
"Jeśli przestaniesz wstawać w nocy do umierających, to spadaj" – to zasada, która przyświecała księdzu Janowi Kaczkowskiemu, kierownikowi Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Duchowny był rozmówcą Michała Olszańskiego w listopadzie 2014 roku. Opowiadał m.in. o swoich zmaganiach z chorobą nowotworową, która, niestety, pokonała go zaledwie półtora roku później, 28 marca 2016 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Jakubowski - coach i były hipis

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2015 16:00
Terapeuta Jacek Jac Jakubowski przez lata zajmował się pracą z trudną młodzieżą, jednocześnie buntując się przeciw systemowi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiktor Dynarski nie zgodził się na bycie kobietą

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2015 15:05
We wszystkich decyzjach wspierali go rodzice, którzy od początku akceptowali, to że ich córka od zawsze była "chłopczycą". Wiktor Dynarski zdecydował się na zmianę płci.
rozwiń zwiń