X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Kryg - ciałem w Polsce, sercem na Dalekim Wschodzie

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2015 13:55
Joga, feng shui, tai chi i kultura wschodu to dla Jacka Kryga nie tylko hobby. To sposób życia. Gość "Godziny prawdy" z pasją opowiada o swoich odkryciach i podróżach.
Audio
  • Jacek Kryg opowiada w Trójce, jak odkrył kulturę wschodu (Godzina prawdy/Trójka)
Kultura i filozofia wschodu zupełnie zmieniły życie Jacka Kryga
Kultura i filozofia wschodu zupełnie zmieniły życie Jacka KrygaFoto: Pixabay/CC/AlexanderStein

Koniec obiecującej kariery sportowej w wieku 16 lat, potem niezdany egzamin na studia... Pierwsze niepowodzenia w życiu rozmówcy Michała Olszańskiego okazały się nieprzypadkowymi znakami. W audycji opowiada on o tym, jak został specjalistą od feng shui, instruktorem tai chi, astrologiem i kulturoznawcą.

W 1998 roku Jacek Kryg założył szkołę. - Prowadzimy weekendowe zajęcia z kultury chińskiej, najszerzej z feng shui, ale też z astrologii, zdrowego stylu życiu... Ze wszystkiego, co jest związane z kultura chińską - mówi gość Trójki.

Jacek Kryg jest autorem 500 różnego rodzaju publikacji dotyczących m.in. feng shui oraz astrologii chińskiej. Jaki, według niego, będzie rok 2015?

***

Tytuł audycji: Godzina Prawdy
Prowadził:
Michał Olszański
Gość: Jacek Kryg (specjalista od feng shui, instruktor tai chi, astrolog i kulturoznawca)
Data emisji: 20.03.2015
Godzina emisji: 12.05

fbi/iwo

Czytaj także

Katarzyna Miller: nie pomagam ludziom, ja im towarzyszę

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2014 15:33
Siedzą w zaciszu gabinetów. W sposób profesjonalny pomagają innym ludziom. Nazywani są nawet zawodowymi "pomagaczami". Oficjalnie mówi się o nich psychoterapeuci. Na ogół unikają rozgłosu, ale są tacy, którzy lubią światło jupiterów, kamery i mikrofony. Należy do nich Katarzyna Miller, gość audycji "Godzina prawdy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jano - poznaj nietypowego pustelnika z Bieszczad

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 23:00
Po pierwszym semestrze na rzeszowskiej Akademii Rolniczej postanowił wyjechać z miasta i wieść pustelnicze życie. Zamieszkał w starej, dziurawej łodzi, pił wodę z jeziora i przyjmował kanapki od obcych. - Po latach potwierdzam, że to była najsłuszniejsza decyzja w moim życiu - mówi w "Godzinie prawdy" Jano, najprawdziwszy pustelnik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ks. Jan Kaczkowski: kocham kapłaństwo, nie znoszę klechostwa

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2014 15:09
"Jeśli przestaniesz wstawać w nocy do umierających, to spadaj" - to zasada przyświecająca księdzu Janowi Kaczkowskiemu, który kieruje hospicjum w Pucku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marzył o dobrym szpitalu. Dziś sam go buduje

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2015 14:55
- To będzie szpital, w którym lekarze przejmują się losem chorych, a pielęgniarki siedzą przy łóżkach pacjentów - mówi o swojej inwestycji Adam Zaremba-Śmietański.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Wisławski: pilot rajdowy jest jak psychoanalityk

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2015 15:42
- Dobrze trafiłeś, bo ja naprawdę nie mam nic do ukrycia - mówił Michałowi Olszańskiemu bohater "Godziny prawdy" pilot rajdowy Maciej Wisławski.
rozwiń zwiń