O toksycznej relacji z matką i molestowaniu przez ojca

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2016 16:00
- To zdarzenia, o których przez wiele lat nie mogłam mówić. Dziś jestem gotowa, by to zrobić, choć boję się o to, jak inni to ocenią - mówi Joanna Dąbrowska.
Audio
  • O toksycznej relacji z matką i molestowaniu przez ojca (Godzina prawdy/Trójka)
- Przez całe życie nie czułam się bezpiecznie - wyznaje rozmówczyni Michała Olszańskiego (zdjęcie ilustracyjne)
- Przez całe życie nie czułam się bezpiecznie - wyznaje rozmówczyni Michała Olszańskiego (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Glow Images/East News

Pani Joanna sama zgłosiła się do redaktora Olszańskiego, by opowiedzieć swoją trudną historię. Ma nadzieję, że opowiadając ją w radiu pomoże słuchaczom, którzy być może sami są w podobnej sytuacji lub znają kogoś, kogo dotknęła taka tragedia.

Zachęcamy do wysłuchania całej historii, w której Joanna Dąbrowska dzieli się opowieścią o tym, co zapamiętała z rodzinnego domu oraz o długiej drodze, jaką przeszła, by dziś czuć się szczęśliwą.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi:
Michał Olszański
Gość:
Joanna Dąbrowska
Data emisji:
26.02.2016
Godzina emisji:
12.07

fbi/mp

Czytaj także

DDA i rodzina jak teatr. Dramaty dzieci alkoholików

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2015 04:29
- DDA to nie choroba, którą możemy jednoznacznie zdiagnozować. Jest to zespół cech, strategii i sposobów, których uczy się dziecko, wzrastające w rodzinie z problemem alkoholowym - mówi Cezary Biernacki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bohaterowie dnia codziennego. Ciężka choroba w wielodzietnej rodzinie

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2016 15:19
- Będąc wewnątrz tej całej gromady nie potrafię ocenić, czy to jest heroizm. Po prostu robimy to, co trzeba, czując przy tym entuzjazm i radość - mówi Maria Halska, matka siedmiorga dzieci, z których jedno choruje na nowotwór mózgu.
rozwiń zwiń