X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polak, którego pociągała wolność. Wybrał Zanzibar

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016 15:30
Podróże zawsze były dla niego ważne. Co roku chciał spędzać minimum dwa miesiące poza domem. - I to mi się zawsze udawało - przyznaje Jerzy Wiński, który dostosował życie zawodowe do swojej pasji.
Audio
  • Polak, którego pociągała wolność. Wybrał Zanzibar (Godzina prawdy/Trójka)
Polak, którego pociągała wolność. Wybrał Zanzibar
Foto: Pixabay/NicoleFlecken

Jerzy Wiński ma się czym pochwalić. Nie tylko tym, że ma talent do biznesu, ale także tym, że żyje z pasją i realizuje swoje marzenia. Od zawsze fascynowała go Afryka i właśnie tam postanowił coś stworzyć. Wybrał Zanzibar. 

- Siedziałem pod palmami bardzo długo zanim zdecydowałem się położyć jakikolwiek kamień. Najpierw chciałem poczuć Zanzibar, a potem tworzyć miejsca, w których ludzie czują się dobrze. Te miejsca nie miały być perfekcyjne, bo uważam, że ludzie w perfekcyjnych miejscach nie czują się dobrze - przyznaje w "Godzinie prawdy".

Jak to się stało, że postanowił osiedlić się na Zanzibarze? Jaka działalność pozwala mu tam spokojnie funkcjonować? Zachęcamy do wysłuchania audycji Michała Olszańskiego.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy 
Prowadzi: 
Michał Olszański 
Gość:
Jerzy Wiński
Data emisji: 15.04.2016
Godzina emisji: 
12.07

fbi/mp


Czytaj także

Wieś na Zanzibarze - tradycja i zmiany

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 07:35
Piotr Grządziel ma pięćdziesiąt kilka lat. Będąc już dojrzałym mężczyzną, którego dzieci wkroczyły w dorosłość, postanowił spełnić swoje marzenie - rozpoczął studia etnologiczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zanzibar, idealne miejsce do gry w siatkówkę

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2016 10:30
Zanzibar jest uroczą wyspą Oceanu Indyjskiego należąca do Tanzanii. Panujące na wyspie wysokie temperatury sprzyjają wakacjom przez cały rok. Gdy w Polsce zimno i plucha wycieczka na Zanzibar to idealne rozwiązanie z którego skorzystał Michał Olszański.
rozwiń zwiń