Martyna Jakubowicz: niczego w życiu nie żałuję

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017 15:00
Martyna Jakubowicz obchodzi w tym roku 40-lecie działalności artystycznej. Z tej okazji artystkę do Trójkowego studia na szczerą rozmowę zaprosił Michał Olszański.
Audio
  • Godzina z Martyną Jakubowicz (Godzina prawdy/Trójka)
Martyna Jakubowicz
Martyna JakubowiczFoto: mat. promocyjne

Utwór "W domach z betonu" zna chyba każdy dorosły Polak. Martyna Jakubowicz przez ostatnie cztery dekady nagrała wiele innych przebojów, dzięki którym rozpoznawalna jest nie tylko w naszym kraju, ale i poza jego granicami.

W rozmowie z Michałem Olszańskim artystka opowiadała o swoim dzieciństwie, małżeństwie, chwilach zwątpienia, ale i radości. 

– Moje dzieciństwo nie było najlżejsze. Ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. To wpłynęło na mnie, na moją psychikę. Zaczęłam współpracować z fachowcem, co pomogło mi poradzić sobie z problemami. Patrząc na swoje życie z perspektywy czasu mogę jednak powiedzieć: niczego nie żałuję – mówiła piosenkarka.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi:
Michał Olszański
Gość: Martyna Jakubowicz (piosenkarka)

Data emisji: 20.10.2017
Godzina emisji: 12.08

ml/mk

Czytaj także

DJ Adamus o tajemnicach swojego zawodu i o sile tkwiącej w muzyce

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017 17:05
- W muzyce jest zaklęta energia i DJ potrafi ją wyzwolić. A tłum ją chłonie i oddaje w postaci cudownej zabawy. Mówię o tym trochę ideologicznie, ale bez tej ideologii nie byłbym tu, gdzie jestem - przyznał w Trójce Adam Jaworski, czyli DJ Adamus.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kalbarczyk: niepełnosprawność to nie przeszkoda

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2017 16:00
W "Godzinie prawdy" historia, która jest dowodem na to, że jeśli czego bardzo chcemy, na czymś nam zależy, to niezależnie od przeszkód, które stawia przed nami życie, i tak można osiągnąć to, o czym marzymy.
rozwiń zwiń